Smf 2.0 RC2 yeni temayla geliyor!! Adı : Curve

Started by Özgür, February 17, 2009, 01:12:24 AM

Previous topic - Next topic

akbora

Bazı şeyler kullanılmadan anlaşılmaz. Ben de aynen burun kıvıranlardandım. Ama geç kaldığımı  hayıflanarak hatırlıyorum. Hatta hatırlamak bile istemiyorum.
SMF 2.0.13
Default Theme
Utf8 Turkish
---------------

#Serseri

Quote from: ['BrKDmRcN'] on February 17, 2009, 02:47:37 PM
Quote from: S e r s e r i on February 17, 2009, 01:29:50 PM
Phpbb'den yola çıkmışlar gibi ama güzel. Ben Smf'yi bırakıyorum ya onun serefine yapmışlardır :D
Wordpress mi ?

Öyle bir sordunki sende kendimi SMF'yi aldatıyormuş gibi hissettim :D

grafitus

Quote from: Özgür´ on February 21, 2009, 03:54:09 PM
Uyarlasa da işe yaramaz ki. Desteği yok, bir sürü açığı var. Hem pretty gibi "mükemmel" üstüne basa basa söylüyorum bir mod varken.. downloads, articles, mgallery gibi tüm modları kendiniz azcık çalışmayla seo uyumlu yapabiliyorsunuz.. Daha ne olsun.

herkez (ben de) dahil .html ya seo4smf ona takmışız.Ama pretty'in bi sorunu var düzelmedi gitti.actionları seolu yapınca girişte hata veriyor...

Quote from: Yağız... on March 15, 2009, 07:17:25 AM
1.x ile 2.x arasında çok fark var. Eğer beğenmiyorsanız 1.x kullanmaya devam edersiniz ;)

Yağız acaba Smf 2.0 tam olarak çıkınca 1.1x'e haylan destek verilir mi ?

Yağız...

Şu an hala 1.0.x versiyonuna verildiği gibi, evet ;)

grafitus

dejavu42

pretty nin neyi duzgun orası dogru olsun RC2 gelince bence cıkarmasınlar öncelikle RC1 tam bir otursun başka yerdede yazdım ne adam gibi mod bulabiliyoruz nede eklenti daha RC1 oturmadan sırf tema fazlası ile RC2 cıkacak herkes ona gececek ozenerek sonra modlar sorulara cevap vermekten bıkacak bence modları yormaktan başka bir işe yaramaz bu surumun cıkması kısacası RC1 adam gibi oturmadan RC2 anlamsız

Yağız...

QuoteRC2 gelince bence cıkarmasınlar öncelikle RC1 tam bir otursun başka yerdede yazdım ne adam gibi mod bulabiliyoruz nede eklenti daha RC1 oturmadan sırf tema fazlası ile RC2 cıkacak herkes ona gececek
RC2 sürümünü çıkana kadar en az 100'den fazla hata çözülecektir. Ve bunun yanında bir iki özellik daha gelebilir.

Quotesonra modlar sorulara cevap vermekten bıkacak
Biz cevap vermekten bıkmayız, sadece biraz olsun arama yapın, bizim için yeterli. Fazla gözükmesede burada yaklaşık 10.000 Türk kullanıcı var. Ve biz burada sadece 4 kişiyiz. Bizimde birer özel hayatımız var ve bu işi gönüllü olarak yapıyoruz. Ne para alıyor ne de başka birşey.

akbora

1.x ler 2.0 ın yanında deneme sürümü gibi kalıyıor be dost yapmayın. Şu anda 36 tane tıkır tıkır işleyen benim için çok önemli otomatik mod kurulu.

Bir de resmi mod sayfasında latest update'e bak hepsi hemen hemen 2.0 için düzenleniyor. Yani yavaş yavaş musluk açıldı. Curve işi patlatır. Biraz daha iyi 2.0 dehşet ötesi olur kanımca...
SMF 2.0.13
Default Theme
Utf8 Turkish
---------------

cografik

Biz cevap vermekten bıkmayız, sadece biraz olsun arama yapın, bizim için yeterli. Fazla gözükmesede burada yaklaşık 10.000 Türk kullanıcı var. Ve biz burada sadece 4 kişiyiz. Bizimde birer özel hayatımız var ve bu işi gönüllü olarak yapıyoruz. Ne para alıyor ne de başka birşey.

burada herkes elinden geleni yapıyor eminim özellikle modlar. başarılar dilerim hepsine

dejavu42

bende degişik bişey demedim yagız kardeş 4 kişi ve 1.1.x te herkes alışmış aradıgı tum ozeligi bulmaya 2.0 da yok olmayınca ne oluyor o 4 kişiye hucum ediyor akbora kardeş nasıl modlar uyarlanıyor ben analamadım bir google tag sistemi aradık 2.0 arada bulasın hadi gectik onemsiz bir profil alanı aradık arada bulasın dehşet otesimi olur yoksa başka bişeymi bilmem kanımca degişen teması olur 2.0 da mod bulmak samanlıkta igne aramaya benziyor uyarlanan mod yok yaw sagolsun bizim turk modlar uyarlıyor onuda bazı sebeblerden veremiyor yani sonuc itibari ile daha 2.0 gelişmesi icin cok fırın ekmek yemesi gerekirken RC2 biraz bekler benim dememle degilde eklentileri ile bekler ben desem ne olur demesem ne olur

Alpay

Quote from: ayesoft on February 17, 2009, 06:59:04 PM
Aynen smfyi bırakıyorum diye güzel tema yapmışlar :D

Bu ovalleştirmenin CSS ile yapılmış olma ihtimali yokmudur yada CSS ile yapılmış olsa daha güzel olmazmı :D

css ile yaparsın ancak bu sefer ie6 da problem cıkıyor. Örnek

-moz-border-radius: 6px;
   -khtml-border-radius: 6px;
   -webkit-border-radius: 6px;
   border-radius: 6px;
   padding: 20px 30px;

kariyer

slm evet iyi bir haber bende  118 den  SMF 2.0 RC1   sürümüne nasıl geçilir  bu soruyu  sormuştum bir ama cevabını almış oldum

Balaban

şimdi defaulttan iyi ama Rc sürümleri arasında tema değişikliği yapmaları kullanıcılar açısından iyi olmayacaktır...
Çünkü default kullananlar ya da rc2 default kullanmak isteeyeneler için her şeyin baştan başlaması gibi olacak , dosyalar değiştiğinden,eski modlar manuel olarak güncellenecek :(

.

Alpay

Tabi ki öyle problemler dogacaktır ama belirli yerlerde sadece =) cünkü div içindeki kodlar yine aynı...

Ve.. bu tema ile çok daha güzel bir görünüme kavuşucak.. Kalas bir görünümden cıkacak =)

cografik

Quote from: Alpay on May 08, 2009, 07:11:22 AMKalas bir görünümden cıkacak =)

;D güzel bir yaklaşım.. hakikaten soğuk ve itici bir görüntüsü var  :D

Gurbet_42

#Serseri

Quote from: Gurbet_1907 on July 19, 2009, 06:40:03 AM
Ne zaman çıkar bir haber var mı acaba ?

Bence bu şekilde yaşamaya alışmalısın :) Bende zamanında çok bekledim. Gelmeyeceğini anladım ve unutmaya karar verdim. :/

Gurbet_42

:D  Haziran falan geçiyordu da belki yaındır diye düşünmüştüm   :-\

#Serseri

Şeytan diyo aynısını yap warez paylaş sonrada banlan :P

Özgür

So Long

Advertisement: