Smf 2.0 RC2 yeni temayla geliyor!! Adı : Curve

Started by Özgür, February 17, 2009, 01:12:24 AM

Previous topic - Next topic

#Serseri

Beleşe tabi yapmam. :) İddiaya giren varsa hemen :D Staj, okulda bitti zamandan bol ne var :)

#Serseri

Divsiz yapıyorsan ne anlamı kaldı. Divsiz yapan çok var burda tema sitesini batırdı.

Özgür

Hım. Yapsın görelim ferhat. Tabloyla drop-down menü bile yapar grafitus kafasını bozarsan.
So Long

yenidagci

I'm SMF ci  :)

Tasarım aşamasındaym..

Gurbet_42

Quote from: yenidagci on September 12, 2009, 06:50:38 AM
Bide logo bölümü olsa..

Logo bölümünü zaten defaultta kendimiz eklemiyor muyuz?

Gökhan | Brestgerfich

Evet. Sanırım yenidagci da, standart olarak temanın kendisinde logo bölümü olsa diyerek bir temennide bulunmuş  :D

yenidagci

Quote from: Minare on February 20, 2009, 06:37:17 AM
Bildiğimiz smf, bildigimiz basit bi tema. Ben açıkçası bu kadar abartılmasına şaşıyorum :)

Aynen

Quote from: Gökhan | Brestgerfich on September 12, 2009, 08:08:58 AM
Evet. Sanırım yenidagci da, standart olarak temanın kendisinde logo bölümü olsa diyerek bir temennide bulunmuş  :D

Benimki de laf işte :)
I'm SMF ci  :)

Tasarım aşamasındaym..

grafitus

Quote from: www.webcanavari.net on October 30, 2009, 07:39:31 PM
geldimi, gelicekmi? :)

Konuyu gece gece hortlama kardeşim. :)

Charter Member'lere verildi. Hataları temizlendikten sonra bizim gibi ezik üyelere de verilecek. :)

#Serseri

Bana çok bekleriz gibime geliyor. Rc2 1 ay sonra geliyor dendi aylar sonra Simplemachinese yüklendi. Sonrada gelecek hafta geliyor dendi. Haftalar geçti :) Forum kurcaktım ondanda caydım. İnşallah gelmez :D

grafitus

Yağız olsaydı şimdi "Ekip öyle bir şey dedi mi?" derdi... (En azından bir keresinde bana demişti. :D )

1 hafta içinde gelecek masalını uyduran yabancı arkadaş dream-portal.net te SMF'nin ekibinde olmadığı halde söyleyen birisiydi sanırım... :/ yanlış hatırlamıyorsam...

Hazır böyle bir konu güncel olumşken sorayım. Acaba neden Curve'de sağ-üstte bulunan aA küçültüp büyüten işareti kaldırmışlar?

ayesoft

Quote from: ▌grafitus▐ on October 31, 2009, 07:49:13 AM
Yağız olsaydı şimdi "Ekip öyle bir şey dedi mi?" derdi... (En azından bir keresinde bana demişti. :D )

1 hafta içinde gelecek masalını uyduran yabancı arkadaş dream-portal.net te SMF'nin ekibinde olmadığı halde söyleyen birisiydi sanırım... :/ yanlış hatırlamıyorsam...

Hazır böyle bir konu güncel olumşken sorayım. Acaba neden Curve'de sağ-üstte bulunan aA küçültüp büyüten işareti kaldırmışlar?
hepsi safsata bana sorsanız yarın geliyor derim. kimsenin ağzı torba değil. resmi bir açıklama yapılmadı o yüzden verilen tarihlere kulak asmayın en kararlı hale getirildiğinde sunulacaktır.

hangi sürümde vardı sağ üstte aA özelliği? benim bildiğim sinanın öyle bir modu vardı sağ üste aA ekliyordu yazı boyutunu büyültüp küçültüyordu aynı şeydenmi bahsediyoruz?

Alpay

Curve ilk duyruldgunda (Bloc) 'un resimlerinde var =)

grafitus

Quote from: ayesoft on October 31, 2009, 11:04:32 AM
hepsi safsata bana sorsanız yarın geliyor derim. kimsenin ağzı torba değil. resmi bir açıklama yapılmadı o yüzden verilen tarihlere kulak asmayın en kararlı hale getirildiğinde sunulacaktır.

hangi sürümde vardı sağ üstte aA özelliği? benim bildiğim sinanın öyle bir modu vardı sağ üste aA ekliyordu yazı boyutunu büyültüp küçültüyordu aynı şeydenmi bahsediyoruz?

Sürüm yayımlanma konusunda haklısın. ;)

aA dediğim aşağıdaki resimde mevcut:
http://www.simplemachines.org/smf/Curve/Boardindex.png

Quote from: Alpay on October 31, 2009, 11:11:31 AM
Curve ilk duyruldgunda (Bloc) 'un resimlerinde var =)
Benden önce ileti yazma. ;D Sonra ötüyo ving ving diye. :D

ayesoft

o aA ları ilk defa görüyorum rcde varmı o özellik açılıyormu v.s bilemiyorum ama söylediğim sinanın moduydu sanırım aynı şekilde eklenebilir siteye

grafitus

Quote from: ayesoft on October 31, 2009, 05:24:08 PM
o aA ları ilk defa görüyorum rcde varmı o özellik açılıyormu v.s bilemiyorum ama söylediğim sinanın moduydu sanırım aynı şekilde eklenebilir siteye

Ya eklenmesi problem değil. Neden çıkartmışlar ben onu merak ettim. Sana zahmet bi kurcalasana RC2'yi. :) Ben eziğim. Bende yok RC2. ;D

my_wuslat

Charter Member lere verildi, yani hatalar görülsün diyemi... Yoksa onların farkı ortaya çıksın diyemi,

Charter Member olmayıp SMF de uzman olan bir sürü site sahibi var. Onlarda hataları görebilirdi... Çok yanlış bir uygulama... 

Bu işin sonu, V bullettin gibi yakında SMF de ücretli duruma gelir gibime geliyor...

Yağız...

Quote from: my_wuslat on October 31, 2009, 07:20:41 PM
Charter Member lere verildi, yani hatalar görülsün diyemi... Yoksa onların farkı ortaya çıksın diyemi,

Charter Member olmayıp SMF de uzman olan bir sürü site sahibi var. Onlarda hataları görebilirdi... Çok yanlış bir uygulama... 

Bu işin sonu, V bullettin gibi yakında SMF de ücretli duruma gelir gibime geliyor...
Her ikiside. Charter Memberlar SMF'e bağışta bulunuyorlar, özel üyelik vs. almıyorlar. Yeni sürümlerin öncelikle onlara verilmeside bir ödüldür.

Ayrıca, SMF'te bu ekip varken asla ücretli olmayacaktır. vBulletin'in ücretli olmasının nedeni bir şirket tarafından ve her ay maaş alan çalışanlar tarafından yapılıyor olmasıdır.

grafitus

Quote from: Yağız... on October 31, 2009, 07:25:00 PM
Ayrıca, SMF'te bu ekip varken asla ücretli olmayacaktır. vBulletin'in ücretli olmasının nedeni bir şirket tarafından ve her ay maaş alan çalışanlar tarafından yapılıyor olmasıdır.

Yağız diyelim ki gün geldi hiç vBulletin lisansı satılmadı. Herkez SMF, phpBB gibi forumlara döndü. O zaman vBulletin yazarları işten mi atılır? :) Yoksa başka bir projeye mi başlarlar?

Yağız...

Advertisement: