News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Aeva Media Gallery

Started by Özgür, February 20, 2009, 04:06:00 PM

Previous topic - Next topic

pitta

galerideki resimlerin görüntülenme sayısı doğru çalışırken video dosyalarının görüntülenme sayısının hep 0 olmasının sebebi ne olabilir? video ve resimler ayrı albüm içindeler

drbck

Quote from: PLAYBOY on November 24, 2010, 05:37:06 PM
Arkadaslar tesekkurler. Guzel tercumeler ve yararli dosyalar. Fakat sanirim arada modifications.english.php ye yapilan degisiklikler eklenmemis. Ben yukarida sadece Aeva.turkish.php yi goruyorum. Fakat birde default kismindaki modifications.english.php e yapilan degisiklikler var. Ki bunlari eger custom theme kullaniyorsan orayada eklemek gerekir.

1.1.12

Paket içerisinde mevcut gereklı tum degısıklıkler

Quote from: pitta on November 24, 2010, 08:51:45 PM
galerideki resimlerin görüntülenme sayısı doğru çalışırken video dosyalarının görüntülenme sayısının hep 0 olmasının sebebi ne olabilir? video ve resimler ayrı albüm içindeler

highslide dan izleniyor olabilir videoların .. bunu goz onunde bulundurdunmu
[ Facebook ] - [ Twitter ] - [ My weBlog ] - [ My SMForum Site ]

SA Facebook Connect Mod - Aeva Media - Tiny Portal

Bu Modlar Yoksa Bende Yokum :)

pitta

haklısın galiba teşekkür ederim

JANJ@N

merhaba arkadaşlar, aeva 1.4cyi yükledim ve resim yükleme ekranında şöyle bir siyah bölüm var, resim ekleyemiyorum, sorun nerde veya hangi dosyada olabilir ? teşekürler

hhmercan

linki yapıştırınca video izleyebiliyoruz bu süper ancak geri kalan özellikleri istemiyorum nasıl kapatabilirim ?

PLAYBOY

yaw bu modda yorum nasil ekleniyor? bende yorum ekleme yeri yok. profilede galiba yorum ekleniyor ama bende gorulmuyor birsey.
ama resimelrin altinda yorumlar bolumu ver ve yorum yok yaziyor.

1.1.12

tugra571

Quote from: Daydreamer on February 20, 2009, 04:07:03 PM
Son eklenen öğeleri anasayfada nasıl gösterebilirim ?

Ekteki media-galeri.php yi bilgisayarınıza kaydedip Sources klasörüne atın.
Ardından BoardIndex.template.php nizi açın
Bulun
// Here's where the "Info Center" starts...
Üstüne ekleyin.
// Mgallery-mod Start
global $sourcedir;
@include($sourcedir . '/media-galeri.php');
// Mgallery-mod End

Eğer portal kullanıyorsanız php blok ekleyip aşağıdaki kodu koyarak son öğeler bloku oluşturabilirsiniz.
1.1.12 de çalışmıyor
bu kodu ekledim yerden sonraki kodlarda çalışmıyor ana sayfanın sonu oluyor bu kodu eklediğim yer

tebem25

selamun Aleyküm Ustalar.

Şu sorunu nasıl halledebiliriz ;

ben galeriye eklediğim videoları Aevanın highslide özelliğiyle portalda izlettiriyorum. youtube,vimeo,google vs. videoların playerleri resimli olduğu için portaldaki minyatür videosu playerin üstündeki resim olarak atıyor. fakat divx türü bazı sitelerin player resimleri yok.dolaysıyla portalda bu videoların minyatürleri resimsiz kalıyor ve iyi görünmüyor. bu tür videoları her siteye atışımızda GÖZAT sekmesine tıklayarak resim yüklediğimiz zamanda site şişiyor. bu tür resmi olmayan player  videolar için nasıl bir sabit resim ekleriz ..?

cee山

Quote from: tebem25 on January 27, 2011, 06:01:42 PM
selamun Aleyküm Ustalar.

Şu sorunu nasıl halledebiliriz ;

ben galeriye eklediğim videoları Aevanın highslide özelliğiyle portalda izlettiriyorum. youtube,vimeo,google vs. videoların playerleri resimli olduğu için portaldaki minyatür videosu playerin üstündeki resim olarak atıyor. fakat divx türü bazı sitelerin player resimleri yok.dolaysıyla portalda bu videoların minyatürleri resimsiz kalıyor ve iyi görünmüyor. bu tür videoları her siteye atışımızda GÖZAT sekmesine tıklayarak resim yüklediğimiz zamanda site şişiyor. bu tür resmi olmayan player  videolar için nasıl bir sabit resim ekleriz ..?
Aslında Sabit Kullanılan bir İCOn vr onu degıstırebılırsın ve Divx gibi boyle giderebilirsin...2'cisi ise  kere yukleme yetiyor diyebılıyorum.. K.Gelsin Daha verimli cevaplr alırsın.. :) K.Gelsin...

dalga1

Selam, Aeva gallery nin 1.4 c sürümünü yükledim, şimdilik localhosta yükledim denemek için. Media sayfasına 5 tane resim yanyana gösterilsin ve en fazla 30 resim seçtim, ama 5 resmi normalde sayfaya otomatik olarak yanyana sığdırır, bende 5 ci resim sayfadan dışarı çıkıyor. Şu anda forumda eski sürümü 1.2 var ve orda 5 resim yanyana sığıyor ekrandan dışarı çıkmadan, çözemedim birtürlü bunu.

Böyle görükmesi lazimken, 5 ci Resim ekrandan dışarı çıkıyor :

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=977;id=131465;image

NAVDIR

Arkadaşlar bir konuda yardıma ihitiyacım başka bir url den link vererek resim göstermek istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim

pitta

Quote from: drbck on November 25, 2010, 07:29:23 AM
Quote from: PLAYBOY on November 24, 2010, 05:37:06 PM
Arkadaslar tesekkurler. Guzel tercumeler ve yararli dosyalar. Fakat sanirim arada modifications.english.php ye yapilan degisiklikler eklenmemis. Ben yukarida sadece Aeva.turkish.php yi goruyorum. Fakat birde default kismindaki modifications.english.php e yapilan degisiklikler var. Ki bunlari eger custom theme kullaniyorsan orayada eklemek gerekir.

1.1.12

Paket içerisinde mevcut gereklı tum degısıklıkler

highslide dan izleniyor olabilir videoların .. bunu goz onunde bulundurdunmu

Gene merhaba smf 2.0 ile birlikte aevayı tekrardan kurmaya karar verdim ücretsiz sürümü kullanıyorum sadece video ekleme izni var izlenme sayıları hep sıfır olarak görünmekte eski sorun tekrarlandı diyebilirim highslide lı ve highslide sız denedim değişiklik olmadı

cee山

bizdede o sorun var heralde kodlardan kaynaklanıyor veya vs..vs...

Özgür

Konuyu diğer konudan devam etmek üzere kilitliyorum. Hüsmen'in konusundan devam edebilirsiniz
Aeva Media (Gallery & Auto-embedder) / Aeva Lite (AM 1.4c+2.10 / AL 7.1.708)
So Long

Advertisement: