sadece ilk mesajda alıntı bölümünü kaldırmak istiyorum

Started by Restorasyon, February 26, 2009, 02:26:09 PM

Previous topic - Next topic

Restorasyon

arkadaşlar sadece ilk mesajda alıntı bölümünü kaldırmak istiyorum yüklediğim fotoları alıntı yaparak başka sitelerden yayınlanmasını istemiyoruım ve ilk mesajta alıntı yapıldığında çok kötü bir görüntü oluyor o yüzden alıntıyı kaldırmak istiyorum ekte dosyayı ekliyorum yardımcı olursanı sevinirim.
"Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır 
Toprak,eğer uğrunda ölen varsa vatandır."

Restorasyon - Gece Görüş Dürbünü - Mimari Forum

Restorasyon

Badboy

Nothing is true, everything is permitted.

Restorasyon

Badboy

Dosyanızı doğru değiştirdiğinizden eminmisiniz? Şimdi indirip kontrol ettim dosyayı bir sorun olmaması lazım.

Restorasyon

Quote from: Badboy on February 26, 2009, 06:44:03 PM
Dosyanızı doğru değiştirdiğinizden eminmisiniz? Şimdi indirip kontrol ettim dosyayı bir sorun olmaması lazım.

kardeş dosyayı /public_html/Themes/default/ içine eklemicem mi diğerini silip öyle yaptım ama alıntı yazısı duruyo ilk mesajda yinede teşekkürler eline koluna sağlık

Badboy

/public_html/Themes/default/ içindeki dosyanızı silmenize gerek yok. Yukarıda verdiğim dosyayı indirin. Dosyanın adını Display.template.php olarak düzeltin. (Yani [1][1] kısımlarını silin). Daha sonra dosyanızı /public_html/Themes/default/ içine kopyalayın. Bu dosya zaten mevcut değiştirilsin mi şeklinde bir uyarı almanız lazım. Buna evet deyip işlemi gerçekleştirin. Ardıından sitenize gidip konu içerisindeyken sayfayı yenileyin ve kontrol edin.

Restorasyon

aynen öyle yaptım kardeşim bende dosyanın adını Display.template.php yaptım diğeriyle yerlerini değiştirdim o dediğin yere attım sonra sayfayı yenileyi bırak çıkış yaptım sonra tekrar girişyaptım konuya girdim ama alıntı duruyordu ilk mesajda yardımların için teşekkürler.

Badboy

Çalışmaması için bir neden görünmüyor. Peki hata mesajlarında herhangi bir hata mevcut mu acaba?

Restorasyon

Quote from: Badboy on February 27, 2009, 01:14:25 PM
Çalışmaması için bir neden görünmüyor. Peki hata mesajlarında herhangi bir hata mevcut mu acaba?
admin panelinde hata mevcut sürümünüzü yükseltmeniz önerilir diyo ama beceremedim mağlesef onuda forumu kuranda beni böle yüz üstü bırakınca bende  size sığındım arkadaşlar :)

Advertisement: