News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

WMC [World Mega Color]

Started by ~WannaBeDie, March 02, 2009, 06:54:11 AM

Previous topic - Next topic

grafitus

Quote from: WannaBeDie on March 18, 2009, 09:24:29 AM
son dediğini anlamadım arkadaşım :) forum ismini nasıl yapmalıyım?

Forum ismini yönetim=>Kullanılan tema kısmından değiştirilmesi ve ya direk forum ismini oraya yazması ya da panelden oraya isim girilene kadar forum ismi çıkması sağlanabilir..

Code (Forum ismini bu kodla gösterebilirsin) Select
', $context['forum_name_html_safe'], '

~WannaBeDie

ha evet anladım şimdi teşekkür ederim önerin için :) güncellicem.
Güncellendi :)
Temmuz ayında yeni temalar tasarlamak istiyorum :) Var mı aklında hoş tasarımlar olan?Fikir verebilecek olan ? :)

~WannaBeDie

Quote from: SISPro on June 28, 2009, 11:05:53 AM
i just installed your theme and right after i installed it. I went into the error log page and seen there is 4 pages of errors i removed all errors and went back into it and say thing it keeps giving pages after pages of errors here are some of them.

8: Undefined index: flag29
File: /home2/ac919h/public_html/Themes/default/Themes.template.php (main_above sub template - eval?)
Line: 703

8: Use of undefined constant flag29 - assumed 'flag29'
File: /home2/ac919h/public_html/Themes/default/Themes.template.php (main_above sub template - eval?)
Line: 703

Buna nasıl çözüm bulacağız :(
Temmuz ayında yeni temalar tasarlamak istiyorum :) Var mı aklında hoş tasarımlar olan?Fikir verebilecek olan ? :)

Yağız...

$txt[flag29] yerine $txt['flag29'] kullan.

~WannaBeDie

İki şekilde de işi görüyor aslında neden hata veriyor ?

Yağız...

İşe yarıyorsa bırak kalsın, hatalar devam etsin.

~WannaBeDie

Quote from: Yağız... on June 28, 2009, 12:43:26 PM
İşe yarıyorsa bırak kalsın, hatalar devam etsin.
Yok onu demek istemiyorum sebebini öğrenmek için sordum ama sorun değil :)

foryel

tema güzelde o hayvan gibi forum yazısı 5 cm lik logonun üstünde bide bunu düzeltirsen süper olur logo büyük olsun forum adı küçük

~WannaBeDie

Quote from: foryel on June 28, 2009, 06:20:21 PM
tema güzelde o hayvan gibi forum yazısı 5 cm lik logonun üstünde bide bunu düzeltirsen süper olur logo büyük olsun forum adı küçük
Buda güzel bir düşünce :) Teşekkür ederim düzelteceğim.

Dostyakasi

tema çok güzel ellerinize sağlık yalnız ben temayı değiştiğimden beri 2 gündür index alamıyorum pretty urls kurulu forumumda normalde günlük 250-300 index düzenli alınırdı.. site: hxxp:www.dostyakasi.com/forum [nonactive] sürüm çakışmasındanmıdır konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin.

~WannaBeDie

Sanmıyorum bu konunun tema ile ilgili olduğu.Yani açıkçası bir fikrim yok.
Sürüm zaten 1.1.x için yani bir sorun oluşturmaz diye düşünüyorum.

Dostyakasi

sanırım duyuruların üst bölümündeki renk secme bolumunden kaynaklanıyordur daha önce orangeworld temasınada o bölüme bir eklenti kurduktan sonra index almayı durdurdu.. bu temayı tek renk nasıl yapabiliriz o bayrakları filan sorunsuz nasıl kaldırabiliriz bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler.

~WannaBeDie

Hangi grafikleri kullanacaksınız?
Yani kısaca Multicolor özelliği kaldırmak istiyorsunuz değil mi?

Dostyakasi

~WannaBeDie

index.template.php de

Bul ve Kaldır:

// Colors..!!
echo '
<td width="90%"><br />
<form action="" method="post">
<input title="', $txt[flag1], '" id="default" type="submit" value="" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag2], '" id="style_00" type="submit" value="00" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag3], '" id="style_05" type="submit" value="05" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag4], '" id="style_10" type="submit" value="10" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag5], '" id="style_15" type="submit" value="15" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag6], '" id="style_20" type="submit" value="20" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag7], '" id="style_25" type="submit" value="25" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag8], '" id="style_30" type="submit" value="30" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag9], '" id="style_35" type="submit" value="35" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag10], '" id="style_40" type="submit" value="40" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag11], '" id="style_45" type="submit" value="45" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag12], '" id="style_50" type="submit" value="50" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag13], '" id="style_55" type="submit" value="55" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag14], '" id="style_60" type="submit" value="60" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag15], '" id="style_65" type="submit" value="65" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag16], '" id="style_70" type="submit" value="70" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag17], '" id="style_75" type="submit" value="75" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag18], '" id="style_80" type="submit" value="80" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag19], '" id="style_85" type="submit" value="85" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag20], '" id="style_90" type="submit" value="90" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag21], '" id="style_95" type="submit" value="95" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag22], '" id="style_100" type="submit" value="100" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag23], '" id="style_105" type="submit" value="105" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag24], '" id="style_110" type="submit" value="110" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag25], '" id="style_115" type="submit" value="115" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag26], '" id="style_120" type="submit" value="120" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag27], '" id="style_125" type="submit" value="125" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag28], '" id="style_130" type="submit" value="130" name="options[theme_color]"/>
<input title="', $txt[flag29], '" id="style_135" type="submit" value="135" name="options[theme_color]"/>
</form>

</td>';

Bul ve Kaldır:

// Color changer
if(!$context['user']['is_guest'] && isset($_POST['options']['theme_color']))
{
   include_once($GLOBALS['sourcedir'] . '/Profile.php');
   makeThemeChanges($context['user']['id'], $settings['theme_id']);
   $options['theme_color'] = $_POST['options']['theme_color'];
}
elseif ($context['user']['is_guest'])
{
   if (isset($_POST['options']['theme_color']))
   {
  $_SESSION['theme_color'] = $_POST['options']['theme_color'];
  $options['theme_color'] = $_SESSION['theme_color'];
   }
   elseif (isset($_SESSION['theme_color']))
  $options['theme_color'] = $_SESSION['theme_color'];
}

Bul ve Kaldır:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="', $settings['theme_url'], '/style_' , $settings['theme_main_color'] ,

'.css?fin11" />

Bul ve Kaldır:

// Any color set by user?
if (isset($options['theme_color']))
$settings['theme_main_color'] = $options['theme_color'];

// If not set, or if not allowed to set
if(!isset($options['theme_color']) || (isset($settings['allow_color_change']) && $settings['allow_color_change'] ==

'no'))
{
// Defaults.
$options['theme_color'] = isset($settings['theme_main_color']) ? $settings['theme_main_color'] : '';
$settings['theme_main_color'] = $options['theme_color'];
}

Beleşe konma diye buraya yazıyorum :) Eğer yapamadıysan ekteki ile değiştir.

Advertisement: