News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Kayıt Esnasın daki Harf Doğrulama Sesleri Türkçe!

Started by Hoochie Coochie Man, January 04, 2008, 12:08:09 PM

Previous topic - Next topic

Hoochie Coochie Man

Quote from: cakal93 on January 05, 2008, 02:43:47 PM
Pardon IE'de calisiyor dicektim :)

Pardon o zaman, çalışmıyor yazıyoduda.. ;)

Quote from: *eren on January 05, 2008, 02:47:35 PM
Ben tek tek denedim, aşağıdaki tüm tarayıcılarda çalıştı.

Firefox 3, Firefox 2, Firefox 1.5, IE7, IE6, Opera 9

Aşağıdakinde çalışmadı:

Safari 3

İşte kalite kontrol diye buna derim, saol ayırdığın zaman için, bu konuda burda kapanmıştır, güle güle kullanın..
İnadına SMF 1.1.X

forsakenlad

Safari'yi başka biride deneyebilir, benim Safari'de QuickTime alakalı hiçbir şey çalışmıyor :D Bu arada Hoochie Coochie Man çok teşekkürler, bu ses dosyasındaki ses kime ait? Olmadı dil dosyalarına ekleyebiliriz.
Eren "forsakenlad" Yaşarkurt
SMF Friend & Former Team Member

Hoochie Coochie Man

Rica ederim *eren..
Kime ait söyliyeyim, bende lisanslı Multimedia Dictionary (sözlük) var. 6 dildeki tüm kelimeleri konuşabiliyor, ayrıca içinde dilini geliştirmek için oyunlar da mevcut (sesli) ve de içinde küçük yaştaki çocuklar için alfabe bölümü var o da sesli. Elimdeki kaliteli bir kayıt programı ile tüm alfabeyi teker teker kaydettim, ilk önce çok kaliteli oldu, o yüzden çalışmamıştı sende hatırlarsın.. Bende bir başka programlada onların kalitelerini düşürdüm. 168KB dan 4 ila 9 KB arasına düşürdüm hepsini, yani anlıyacağın o harfleri bir robot konuşuyor, yani bilgisayar :)
Kendimiz elimize alıp bir mikrofona söyleyip kaydetseydik, komik olacağını düşündüm, yani orjinalin yerini tutmaz..

Saygılar..
İnadına SMF 1.1.X

forsakenlad

Yani seslerin telif hakkı birine ait, o zaman dil dosyalarına eklemesi yapılamaz.

Hoochie Coochie Man

Quote from: *eren on January 05, 2008, 03:31:44 PM
Yani seslerin telif hakkı birine ait, o zaman dil dosyalarına eklemesi yapılamaz.
Evet bir bakıma öyle, :) kullanmak isteyen bu başlığa gelsin :)
Hee bu başlığıda kitler kapatırız derseniz, onuda siz bilirsiniz.. :)
İnadına SMF 1.1.X

forsakenlad

Valla ben o tarz yetkilerden yoksunum, modlar bilirler :)

Hoochie Coochie Man

Hımm  ::)
Tereddütlü bir cevap.. Bir mod arkadaşım bu sorunca cevap verirse sevinirim, eğer kilitlenicekse boşu boşuna paylaşmış oluyorum, ilk mesajımdaki bilgileri silmeyi talep etmek durumunda kalıyorum?
İnadına SMF 1.1.X

уιℓмαz

Çok güzel bir düşünce ve yapım valla keşke herkes hazıra konmayıp senin gibi varolanın üstüne birşeyler koysa smf adına  daha yararlı olur :)

husmen73 (Gulhin)

Bende Safari 3.522.15.5 var, çalışıyor. IE7'de de sorun yok. Mozillada deneyemeyeceğim proxy ayarlarını yapmam gerek
-Kurumsal Kimlik Web Tasarım Hizmeti.
Gülhin Portal Sistemi hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
SMF
Referanslar --> http://www.gulhin.com/referanslar-portfoy/
-Web Tasarımı ve Tema Tasarımı Sitesi www.gulhin.com
-TOPLU MAİL GÖNDERİMİ --> http://www.toplumailsms.com
E-Ticaret Sistemi yaptırmak mı istiyorsunuz?

BuRacK

ahmetgursoy

selam arkadaşlar ben topic te verilen ses dosyalarının ismini örnek a.turkish dosyasını a.english olarak değiştirip siteye yükledim sorunsuz çalıştı başkada bir ayar yapmadan paylaşmak istedim ses dosyaların paylaşan arkadaşa ayrıca teşekkür ederim

Hoochie Coochie Man

Tabi öyle de yapılabilir, yani ben ilk paylaşımda o şekildede gösterebilirdim ancak sesler Türkçe olunca bu işte Türklük damarlarım kalktı, Türkçe alfabemiz neden ingilizce şeklinde olsun diye. ben de öyle yaptım.. Yinede saol bilgilendirme için..
İnadına SMF 1.1.X

heyy_relaxx

Vallahi uzun süredir aradığım birşeydi, teşekkürler abi süper oldu yaa :)

Sweet Rebel

çok saol hocam.Süper oldu w x q fln daaynı kişiden seslendirilseydi daa ii olcaktı ama.Buda ii.Hatta süper ;D

hfy44

Teşekkürler kardeş senin ve seslendiren bayanın verdiği emeğe sağlık çok güzel oldu ince bir ayrıntıyı düşünmüşsün sağol  ;)

hellnewer

Hoochie Coochie Man

IE'de çalışıyor iken FireFox 3'de neden resimdeki gibi yapıyor anlamadım. Firefox 2.X de de çalışıyordu..

İnadına SMF 1.1.X

desti22

by kraal

Advertisement: