Skripte za Forum..

Started by [̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶, April 06, 2009, 05:00:44 PM

Previous topic - Next topic

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Sad ne znam dali sam dobro napisao ime teme..ali evo da objasnim..zanima me dali postoji nekakvi servisi za forum..tj da ja ubacim neku skritpu ili kod..pa da mi se recimo na stranici prikazuje TV program, Vrijeme, nekakvi Vicevi i tako.. sto vise to bolje..i samo da napomenem.. da moraju ti servisi biti Hrvatski..ako nazalost nema HR.. ond BOS, SR.. Hvala svima.. i nadam se da ste me razumjeli :)

Ravac

kako kazu "Gedzeti" mozes ih naci po raznim sajtovima, naravno da se moze to ubaciti preko skripte, ali lakse ti je ako imas neki portal, pa imas da odaberes custom block  (php, html, bbc) i ubacis....

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Da da..imam portal..samo eto me ti gadgeti zezaju..jer nemogu nac ni jedan HR..nasao sam samo za TV Program..i to samo za HRT1, HRT2, RTL i NovuTV..a za ovo drugo nikako da nadjem..pa sam mislio ako neko ima..da postavi link..

DonGiovanni


[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Pa ono..forum ce biti ovako opcenit..s informacijama i to..a i eto da si prosirim sadrzaj..

DonGiovanni


Dzonny

Ima puno takvih servisa, npr Markov je vrlo dobar, i ja ga koristim na portalu:
http://a2-soft.com/webmasters.php

Advertisement: