Tiny Portal problem sa instalacijom

Started by mojmilane, April 27, 2009, 02:33:49 PM

Previous topic - Next topic

mojmilane

Kada instaliram Tiny portal, napravi mi se dnevnik gresaka od 5 strana, greske su tipa

8: Undefined index: tp-admin9
Datoteka: /home/mojmilan/public_html/Sources/TPSubs.php
Linija: 63
--------------------

Tiny portal nakon toga uopšte nije funkcionalan - u admin sekciji mi se pojavi TinyPortal meni sa leve strane, koji je prazan.
U čemu je problem?  Postoji li neka zamena za TP?

mojmilane

Izvinjavam se - vrlo brzo sam našao rešenje na forumu - Tiny Portal neće da radi sa SMF na Serbian Latin UTF-8. Kada stavim jezik foruma na English UTF-8, sve je ok.

Drugo pitanje: Kako da koristim SMF i TP sa Serbian Latin UTF-8?

SMF: 1.1.8
TP: 1.0 beta3

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

POZDRAV I TEBI i dobro dosao na SMF..

1. Mogao si prvo i pozdravit...

2. Mislim da bi to pitanje trebao postavit na TinyPortal.. znam da sam negdje citao tamo..bilo je spominjaja oko toga..

mojmilane

:)
Ok, hvala.
Što se pozdrava tiče, najpre sam napravio dugu uvodnu reč sa sve pozdravom, koju sam pre posta obrisao da ne bih gnjavio. Ispravljam grešku - Pozdrav svim članovima foruma, nadam se da ćemo dobro saradjivati, iako početak ne obećava  :)

Braca

Ja sam to vec negde napisao na ovom forumu ... uzmesh jezicke fajlove "Serbian Latin UTF-8" i preimenujesh ih u "English UTF-8" (bez navodnika,naravno) i onda tim fajlovima "pregazish" original fajlove svog foruma.
Forum ti tada vidi "English UTF-8" a u stvari sve ti je prevedeno na srpski.Mozda postoji i neko elegantnije reshenje ali ja sam uradio tako isve shljaka bez problema.

mojmilane


Advertisement: