kako da dodam novo polje ili kako se vec zove

Started by bane1992, April 18, 2009, 04:41:40 PM

Previous topic - Next topic

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Jesam..imalo na linku od tog moda PSD file..pa sam ga skinuo..i maknuo text..sad cak vise niti tu nema texta na toj slici sto sam gore stavio u attach..jer sam vukao link sa svog foruma.. :)

Filip023


[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Pa napravi si sliku..i samo u FTP prebrisi..i to ti je to..

Filip023

ne kapiras... ocu da je promenim znaci obisem stari logo i stavim novi tj. drugi

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Pa da..to sto sam ti rekao..samo napravi svoj logo.. i npr na serveru ti se taj logo zove smflogo.jpg (ovo je samo primjer).. ti si onda napravi svoju sliku/logo.. nazovi tu sliku smflogo.jpg i baci u FTP..i onda ce ti se prikazat tvoj logo umjesto starog..i to ti je to..

srbija-tip.com



[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Quote from: markosvaba on May 05, 2009, 11:10:06 AM
zove se logo.psd (u 80% slucajeva)

Ma to sam ja samo dao primjer..inace je kod mene uvijek tako bilo smflogo.jpg.. a isprobao sam par tema..i na svima isto..pa sam zato uzeo to za primjer :) tek da mu otprilike objasnim..

srbija-tip.com

Ne znam, ja uvek vise volim png. itd gif. pOsto mogu staviti transparent(providna) i da se uklopi u background.

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

pa to..ali jedno ako stavljas nesto posebno..ako stavljas samo obican text na postojeci logo..onda ne treba nista vise od jpg..a ovo sto si ti rekao..to se slazem..kad je transparent..puno je ljepse i bolje..

bane1992

Quote from: Filip023 on May 05, 2009, 10:34:24 AM
ne kapiras... ocu da je promenim znaci obisem stari logo i stavim novi tj. drugi

putanja do logo-a je:
Themes/tvoja tema/images/logo.gif (ili logo.png sto rekose ova dvojica)

znaci, nadjes sliku koja ce ti biti logo, tj. napravis i snimis je u formatu u kom je slka "logo" u images tvoje teme.......das joj isti naziv i ubacis je samo preko nje......


Samo jedna molba.... Jurek, preskoci moje teme.... pozz

Dzonny

Mislim da ovo nije tema za logo...
Idemo u off, za dalje probleme otvorite nove teme....

Advertisement: