WBlog

Started by ~WannaBeDie, April 21, 2009, 09:28:41 AM

Previous topic - Next topic

~WannaBeDie

• Logo, Menu ve Butonları kendinize göre düzenleyebilmeniz için PSD dosyaları bulunmaktadır.
  • Hoş görünümlü Mootools Menü.
  • Sürüm 1.1.8 ve 2.0RC1 için uygundur.
Temmuz ayında yeni temalar tasarlamak istiyorum :) Var mı aklında hoş tasarımlar olan?Fikir verebilecek olan ? :)

Yağız...

Tema güzel ama blog ile alakasını anlamış değilim...

~WannaBeDie

Tinyportal ile beraber kullanıyordum :) makaleler falan gözüme hoş gözüktü o yüzden bu ismi düşündüm.
Temmuz ayında yeni temalar tasarlamak istiyorum :) Var mı aklında hoş tasarımlar olan?Fikir verebilecek olan ? :)

Gökhan | Brestgerfich

Çok zahmet olmazsa ve vaktinizi almazsa 2.0a uyarlar mısınız ?

~WannaBeDie

Uygun bir zamanda uğraşacağım :)

/\takan

Süper bir tema olmuş eline sağlık.
Menü PSD'lerinide vermen iyi olmuş. Biraz sade ama olsun kalite sadeliktir :)

~WannaBeDie

Quote from: AtaKanu$aşmaz on April 23, 2009, 03:40:09 AM
Süper bir tema olmuş eline sağlık.
Menü PSD'lerinide vermen iyi olmuş. Biraz sade ama olsun kalite sadeliktir :)

Teşekkür ederim :)
Quote from: Mucize on April 21, 2009, 05:59:36 PM
Çok zahmet olmazsa ve vaktinizi almazsa 2.0a uyarlar mısınız ?
Ekledim arkadaşım ^^

goldman

Abicim bu psd dosyalarını nasıl editlayacağiz editledikten sonra nereye atacağız yani kısaca bu psd olan temaları nasıl kullanacağız. Kısaca anlatabilirmisiniz????

Fotoşop dosyası olduğunu biliyorum ama o doyaları editleyip nereye atacağız???

Yağız...

../Themes/temadizini/images klasörüne.

~WannaBeDie

Quote from: goldman on May 04, 2009, 03:55:57 AM
Abicim bu psd dosyalarını nasıl editlayacağiz editledikten sonra nereye atacağız yani kısaca bu psd olan temaları nasıl kullanacağız. Kısaca anlatabilirmisiniz????

Fotoşop dosyası olduğunu biliyorum ama o doyaları editleyip nereye atacağız???
Psd ekini indirip photoshop programı ile açın :) site ismini falan kendinize göre düzenleyip, uzantısı nasılsa o şekilde kaydedip(gif vs.) tekrar yağız'ın dediğini dizine atacaksın :)

Advertisement: