The Lord Of The Rings[Yüzüklerin Efendisi]

Started by ~WannaBeDie, April 22, 2009, 10:07:38 AM

Previous topic - Next topic

~WannaBeDie

The Lord Of The Rings{Yüzüklerin Efendisi} tasarım WannaBeDie.

• Logo, Menu ve Butonları kendinize göre düzenleyebilmeniz için PSD dosyaları bulunmaktadır.
  • Hoş görünümlü Mootools Menü.
  • Sürüm 1.1.8 ve 2.0RC1 için uygundur.
  • "Grafikler Fam Fam Fam's aittir".
Temmuz ayında yeni temalar tasarlamak istiyorum :) Var mı aklında hoş tasarımlar olan?Fikir verebilecek olan ? :)

husmen73 (Gulhin)

-Kurumsal Kimlik Web Tasarım Hizmeti.
Gülhin Portal Sistemi hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
SMF
Referanslar --> http://www.gulhin.com/referanslar-portfoy/
-Web Tasarımı ve Tema Tasarımı Sitesi www.gulhin.com
-TOPLU MAİL GÖNDERİMİ --> http://www.toplumailsms.com
E-Ticaret Sistemi yaptırmak mı istiyorsunuz?

~WannaBeDie

İngilizce bölümde destek istiyorum :( yardım edecek arkadaşımız var mı ?
Temmuz ayında yeni temalar tasarlamak istiyorum :) Var mı aklında hoş tasarımlar olan?Fikir verebilecek olan ? :)

Özgür

Quote from: madglee on May 28, 2009, 08:39:51 PM
Hi,

Great theme. I just had two questions:

1) How can I remove whatever it is - Javascript? - that's causing the header buttons to move and show text?

2) How do I increase the width of the whole theme? Changing the wrapper didn't seem to do anything.

Thanks!
1 - Menüden javascript'i kaldırıp text link yayınlamak istiyorum. Nasıl yaparım?
2 - Genişliği artırmak istiyorum. wrapper'ı değiştim ama birşey değişmedi.

Temaların genelde benzer css kullanıyor. Sen ufak bir genişlik değiştirme yada menüyü normal yapma bilgilerini yazarsan ben ingilizceye çevirip sana veririm tema konualrının ilk mesajına eklersin işin daha kolay olur.

Bu arada oradakilerin kişiselleştirme isteklerini yapmak zorunda değilsin. Bu tema'nın özelliği, üzgünüm böyle kullanmalısınız diyip te geçebilirsin. Sonuçta temada bir hata yok =) Ki ben olsam öyle yapardım. Çünkü çok fazla özel şey istiyorlar senin temalarında.
Fazla vaktim olmuyor elimden geldiğince yardımcı olurum.

So Long

~WannaBeDie

Teşekkür ederim Özgür :)bilmiyorum yardım etmek istiyorum.ama dediğine kulak verebilirim ^^

Advertisement: