News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Konuyu Okumuş Olanlar

Started by [SiNaN], June 22, 2008, 07:56:14 AM

Previous topic - Next topic

DaRgUrE

Sinan eline emeğine sağlık çok hoş bir eklenti olmuş.

Tablolamada bişeyler yapılabilir mi acaba. Bzı konularda liste çarşaf gibi uzuyor ve tamamen sola yatık olması hoş görünmüyor.

[SiNaN]

Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

DaRgUrE

Modu kurdum başarılı bir şekilde hatasız kurulum gerçekleşti, fakat çalışmadı.

Neden olabilir acaba?

[SiNaN]

Modifikasyonun destek başlığı altında destek isteyin lütfen.
Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

akvanusya.com

Mod ve manuel kurulum sağlam..Teşekkürler paylaşım için..uzun zamandır aradığım bir moddu..

vannelle

modu 1.1.10 manual kurdum  forumda  Konuyu Okumus Olanlar diye yazisi cikiyor  onu tikladigimda

Bir hata meydana geldi!
'displaylog' adlı teması yüklenemiyor. 
bu cikiyor  acaba nerde bir hata yaptim  yardimci olurmusunuz?

simdiden tskler

ahmet723

SMF 1.1.10  onda denedim manuelde denedim öteki türlüde olmadı yardımcı olurmusunuz acaba desteklemiyormu SMF 1.1.10  tşkler

milyonur

bahsettiginiz display.template'de aratıcagmız kod u parça parça arattımv e bır  tanesı bu satırda digeride 2.yerde cıkıor ne kadarrıın silip deigştiricem ?
</div>
<a name="lastPost"></a>';

echo '
<div class="clearfix marginbottom" id="postbuttons_lower">
<div class="middletext floatleft">', $txt['pages'], ': ', $context['page_index'], !empty($modSettings['topbottomEnable']) ? $context['menu_separator'] . ' &nbsp;&nbsp;<a href="#top"><strong>' . $txt['go_up'] . '</strong></a>' : '', '</div>
<div class="nav floatright">', template_button_strip($normal_buttons, 'top'), '</div>
<div style="clear: both;">', $context['previous_next'], '</div>
</div>';

<div class="clearfix margintop" id="postbuttons">
<div class="next">', $context['previous_next'], '</div>
<div class="margintop middletext floatleft">', $txt['pages'], ': ', $context['page_index'], !empty($modSettings['topbottomEnable']) ? $context['menu_separator'] . ' &nbsp;&nbsp;<a href="#lastPost"><strong>' . $txt['go_down'] . '</strong></a>' : '', '</div>
<div class="nav floatright">', template_button_strip($normal_buttons, 'bottom'), '</div>
</div>';

kaosss1981

2.0 Güncelencekmı acaba bu mod
web tasarım SMF %99 Uyumlu Sınırsız Hosting Yıllık 30Tl + org alan adı

HasR

yağız  Şunu Son Haliyle Tekrar  Ekleyebilirmisin. V 2.0.2  İçin. Bi zahmet  abicim.

Uyarı: bu konuya en az 120 gündür yanıt gönderilmemiş.
Yanıt vermek yerine yeni bir konu açmanız önerilir.
Çoğu mesaj  da bu yazıyor  millet uyanı :)

Evo™

Hakan™

((efe))

Quote from: Evo™ on March 26, 2012, 09:23:50 AM
Quote from: HasR on March 26, 2012, 09:05:37 AM
yağız  Şunu Son Haliyle Tekrar  Ekleyebilirmisin. V 2.0.2  İçin. Bi zahmet  abicim.

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=parse;mod=1300;attach=187581;smf_version=2.0.2

Bunu kullanabilirsiniz.

cok iyi calisiyor lakin yöneticilere acik sadece, tüm üyelere acmak icin ne yapmamiz gerekir ? Tesekkürler

tarlak

gayet iyi calisiyor. peki ya big nevi tersi yapilabilirmi. yani konuyu kimler okumus haricinde, uye hangi konulari okumus gibi..

Advertisement: