[RJ] Kako dati odredjene dozvole gostima

Started by balkanac, May 09, 2009, 10:23:12 AM

Previous topic - Next topic

balkanac

Molim vas za jednu pomoc pre nekoliko dana sam poceo da koristim smf forum i interesujeme kako da dozvolim gostima da u toku jednog dana mogu da sa odredjene ip adrese vide 20 tema a za svaku narednu temu da se registruju ili da se prijave da bih mogli da nastave da citaju po forumu..

Hvala unapred, svaka pomoc je dobrodosla..

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Pozdravi i tebi :d kako si? sta ima? haha.. anyway..mislim da ti to nije bas moguce?? prvi put cujem za to..


[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

ALi ovo je za stranice ako sam dobro shvatio? A balkanac zeli teme?

Dzonny

Svejedno moze da posluzi, mada verovatno u podesavanjima moze namestiti i za teme... (nagadjam...)

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

#5
A vidis..bas cu ic probat taj mod..to je bolja solucija nego da stavis zabranu gostima..ili pak cijeli pristup :) pa cu usput vidjet za teme hehe.. hvala dzonny the sveznalica :)

EDIT: ebiga Dzonny..ovo je samo za stranice..nema za teme :) ali svejedno posluzit ce mod..

balkanac

Quote from: Dzonny on May 09, 2009, 11:07:26 AM
Svejedno moze da posluzi, mada verovatno u podesavanjima moze namestiti i za teme... (nagadjam...)
Hvala vam puno, to sam trazio.

Neznam kako da postavim da je ova tema resena :-[

LOVELORD

promenis prvui poruku i promenis ikonu poruke...

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Prvu poruku ides na EDIT.. i promijenis ime teme.. ispred stavis [RJ].. a onda dole pri dnu stranice imas "Mark Topic Solved" i to kliknes..i to je to..

balkanac

Quote from: [̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶ on May 09, 2009, 01:40:26 PM
Prvu poruku ides na EDIT.. i promijenis ime teme.. ispred stavis [RJ].. a onda dole pri dnu stranice imas "Mark Topic Solved" i to kliknes..i to je to..

Hvala vam da znam za ubuduce :)

Advertisement: