News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Gelişmiş rep sistemi

Started by ოկtђ, May 20, 2009, 07:04:12 AM

Previous topic - Next topic

ოկtђ

Resimler yetmiyor mu rep puanını göstermek için?

grafitus

Quote from: ...ycLmeN... on October 05, 2009, 10:26:09 AM
Forum içinde mesaj alanında gözükmüyor.. üyenin profiline bakarsan orda görünüyor onda sorun yok ama konularda görünmüyor.. sadece rep gücü ve resmi çıkıyor bende..

Başka ne gerek sizin için?

Quote from: Mythcomeback | Burak on October 05, 2009, 10:42:01 AM
Belli olmuyor mu. :)

...ycLmeN...

Quote from: Mythcomeback | Burak on October 05, 2009, 10:42:01 AM

Yetmiyor ki söylüyoruz arkadaşım.. ;)

Quote from: Beraat-ül grafitus on October 05, 2009, 11:02:42 AM

Başka ne gerek sizin için?

Bana gerek olan;

Rep Puanı: xxxx
Rep Gücü: xxxx
(Bunların Altına)
Rep Gücü Resmi

Rep Paun verme butonu (kalp resmi) profilin en altında değil, yukarda belirtiklerime yakın bi bölümde (yani altında veya üstünde)

olması..

istediklerim bunlar beyler.. sen şimdi çok şey istiyosun diceksiniz.. benden de eyvallah.. ;)

bu konuda yardımı dokunacak arkadaşlarımız varsa lütfen bi el atsın şu olaya.. :)

ოկtђ

Valla istediğin imkansız değil.Çok zorda değil.Kodları kurcalayacak vaktim olsa belki yaparım ama yok :D

Berat bakar belki ;)

...ycLmeN...

Quote from: Mythcomeback | Burak on October 06, 2009, 10:58:56 AM
Valla istediğin imkansız değil.Çok zorda değil.Kodları kurcalayacak vaktim olsa belki yaparım ama yok :D

Berat bakar belki ;)

Edit: istediğim şekilde yaptım görünümü..

BurakDEmirbas

Arkadaşlar kalbe bastığımız zaman yukarı doğru ebesininkinde beğendim-beğenmedim felan yazıyor. Bunu yeni sayfa açılarak veya vb'deki gibi tıkladığımız yerde ki gibi olmasını sağlayamaz mıyız ? Birde böyle bir hata var neden olabilir ?

grafitus

@BurakDEmirbas sanırım Türkçe dil dosyalarını yüklememişsiniz. Yoksa bir yazı yazması gerekirdi. Diğer istekleriniz için destek modifikasyon destek konusunda istekde bulunabilirsiniz. :)

BurakDEmirbas

Tamam kurdum teşekkürler orda 1 kez gerçekleştirebilirsiniz yazıyor.  Aynı kullanıcıya kaç günde bir rep puanı verilebilir? : bunu 9999 yaptım rep veriyor. Bu yanlış mu çevirilmiş ?

grafitus

Quote from: BurakDEmirbas on November 08, 2009, 02:32:55 AM
Tamam kurdum teşekkürler orda 1 kez gerçekleştirebilirsiniz yazıyor.  Aynı kullanıcıya kaç günde bir rep puanı verilebilir? : bunu 9999 yaptım rep veriyor. Bu yanlış mu çevirilmiş ?

Bunun iki sebebi olabilir;
  1. Verdikten sonra ayarı 9999 yaptıysanız, işleme geçmemiş olabilir.
  2. Bir kullanıcıya bir iletisine yada bir konuda sadece 1 kere rep verilir diye bir özelliği olabilir...

Oblion

Peki biz bu modu yüklediğimiz zaman, eski Karma sistemi kalmaya devam edecek mi yoksa bu onun yerine mi geçecek? İkisini bir arada kullanabilir miyiz yani?

ოկtђ

interka

Veritabanı Hatası
Unknown column 'mem.karma_disabled' in 'field list'
Dosya: /var/www/vhosts/XXXXXX.com/httpdocs/v2/forum/Sources/Load.php
Satır: 892

modu manuel kurdum ancak konuların içine girmeye calışınca yukardaki hatayı veriyor

grafitus

Quote from: interka on January 10, 2010, 12:07:54 PM
Veritabanı Hatası
Unknown column 'mem.karma_disabled' in 'field list'
Dosya: /var/www/vhosts/XXXXXX.com/httpdocs/v2/forum/Sources/Load.php
Satır: 892

modu manuel kurdum ancak konuların içine girmeye calışınca yukardaki hatayı veriyor
Paketin içindeki install.php dosyasını forumunuzun SSI.php dosyasının olduğu dizine atıp, tarayıcınızda bir kere çalıştırın.

interka

Tamam sorun Cözüldü Teşekkur ederim.

peki turkçe dil dosyasını nasıl kuracagım 1.1.11 surumunu kullanıyorum. birde mod calışmıyor sanirim rep ver butonu felan cıkmadı :S

Bir hata meydana geldi!
Oturum doğrulaması başarısız. Lütfen tekrar deneyin.

toplam karmayı etkinleştirdim. artır azalt cıkıyor zaten modu kurmadan oncede onlar cıkıyordu. arttır yada azalt dedigimde yukardaki hatayı veriyor

yakicikli

Quote from: interka on January 10, 2010, 12:25:45 PM

peki turkçe dil dosyasını nasıl kuracagım 1.1.11 surumunu kullanıyorum. birde mod calışmıyor sanirim rep ver butonu felan cıkmadı :S

bende SMF 1.1.11 kullanıyorum
PAKET olarak kurmak istediğimde
Veritabanı Hatası
Can't DROP 'PRIMARY'; check that column/key exists
Dosya: /home/forumars/public_html/Packages/temp/install.php
Satır: 126

bu hata çıktı
KODLARI TEK TEK ELLE GİRDİM
sadece KALP şeklindeki REP VER butonu yok piyasada

site == www.horozlardiyari.com
şuan REP VER BUTONsuz bekliyorum :)

ოկtђ

display.template deki değişiklikleri yaptınız mı?

yakicikli

EKTE verdim dosyayı
tek tek tüm yazılanları harfiyen girdim sadece REP VER butonu yok

EDİT==

ayrıca GiveReputation.php bu dosyayı ne yapacagız
scrıptın yazarı HA2nın açıklamalarını okudum
ROOT dizine atın ve çelıştırın demiş
ama çalıştırmak istediğimde ADMINS ONLY hatası alıyorum
o da ayrı bi muallak  :'(

ოկtђ

Sitenize üye olamadım :S

Tüm değişiklikleri doğru yaptıysanız çalışacaktır ama siz yine de bana bi üyelik yollayabilir misiniz.(admin olmasına gerek yok)

yakicikli

Quote from: ოկtђ on January 29, 2010, 09:32:17 AM
Sitenize üye olamadım :S

Tüm değişiklikleri doğru yaptıysanız çalışacaktır ama siz yine de bana bi üyelik yollayabilir misiniz.(admin olmasına gerek yok)

Özelden gerekli bilgiyi verdim

ოկtђ

Sitenize baktım ayrıca dosyayada baktım.. Sorun yoktu.
Sitenizden manuel olarak rep vermeyi denedim.Yine aynı şekilde hata aldım.Sorun izinlerinizde..
Admin panelinden izinleri kurcalayın.

Sorun çözüldü..

Advertisement: