Gelişmiş rep sistemi

Started by ოկtђ, May 20, 2009, 07:04:12 AM

Previous topic - Next topic

karanima

ya ben bunu kurdum ama rep verirken oturum doğrulaması başarısız oldu deyip duruyor deli oldum.buna bir el atarmısınız?

ოկtђ

O çerezlerle ilgili bişey.Bilgisayarındaki çerezleri sil ve yeniden dene.

Konfigürasyon / Sunucu Ayarları / Çerezler ve Oturumlar buradan ayarları değiştir.

Tekrar söylüyorum önce bilgisayarındaki çerezleri silip dene.Olmazsa ikincisini yaparsın.

karanima

çerezleri sildim hocam.çerezleri ve oturumları nasıl değiştirmem gerek

ოկtђ

Çerezleri depola (local)
(bunu açarsanız SSI çalışmayacaktır)    aktif et

Bağımsız alan adı içeren çerezleri kullan (global)  aktif et
(önce çerezleri depolamayı kapatmalısın!)   

karanima

hocam bunları yapınca neler çalışmayacak sitede

karanima

dediklerini aynen yaptım hocam sonuç aynı

ოկtђ

Çerez Adı     bunu değiştirin diyecektim.Kusura bakma.Yanlış olmuş.

Not:Bunu değiştirsende siten düzgün çalışır.Yeterlki türkçe karakter kullanma.

karanima

türkçe karakter derken hocam mesela mesajlarda şçöı gibi mi

ოկtђ

karanima

SMFCookie303 adı bu ne yapayım bunun yerine.senin siteyede baktım hocam sende böyle bir sorun olmadı sanırım türkçe karakter kullanıyorsun

ოկtђ

Hayır kullanmıyorum.Bu arada bunun modla alakası yok.Bu senin sitenin çerezleri ile ilgili.

SMFCookie303 yerine SMFCookie yap.Farketmez.Önemli olan türkçe karakter kullanmaman.(Yani sadece bunu yazarken kullanma.Yoksa sitendeki mesajlarda konularda filan kullanabilirsin. )

karanima

ოկtђ

Söylediğim gibi bu modla alakalı bişey değil.Ama ararsanız eminim çözümü bulursunuz.

http://www.google.com.tr/search?source=ig&hl=tr&rlz=&=&q=oturum+do%C4%9Frulamas%C4%B1+ba%C5%9Far%C4%B1s%C4%B1z+oldu&btnG=Google%27da+Ara&meta=lr%3D

Bak ne kadar sonuç varmış

oturum doğrulaması başarısız oldu için yaklaşık 12.500 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,06 saniye)

Düzenleme:Yağız bi sorun var.

Yağız...

ოկtђ

Aman yanlış konuya yazmışım özür dilerim rss feederde olacaktı.Rgex ne yağız?

ოկtђ

Bana sadece o kutucuklara ne yazacağımı söyle lütfen.Bunu okudum ama hiç bişey anlamadım :D Ben senin gibi bir dahi değilim  O:)

Yağız...

Oraya birşey yazmanıza gerek yok.

ოկtђ

Zaten ben o kutucuğu işaretlemiyorum da kullanan kişilerden bazıları soruyor.Kutucuğu işaretledikten sonra alttaki boşluğa mesaj yazmak zorundayız.Neyse sağol.

Batuhan Bayraktar

Birisi bu modun Türkçe dosyalarını ekleyebilir mi?

Advertisement: