Problem English buttons

Started by STi, May 26, 2009, 04:13:09 PM

Previous topic - Next topic

STi

Evo ovako,nisu mi se svidjali default ikonice (reply itd...) pa sam iz theme --> images --> english prekopirao nove ali se ne pojavljuju na forumu,takodje sam isto izmenio i za default ali i dalje se nista ne pojavljuje,tacnije stoji i dalje default (plavi dugmici)!

LOVELORD

a jesu ista imena, ekstenzija?

STi

Da,sumnjao sam na to ali onda sam izbrisao sve fajlove iz images/english (prakticno bi trebao onda tamo samo txt da se pojavi jer nema odakle da vuche sliku) ali i dalje stoji default:S

LOVELORD

Quote from: STi on May 26, 2009, 04:22:38 PM
Da,sumnjao sam na to ali onda sam izbrisao sve fajlove iz images/english (prakticno bi trebao onda tamo samo txt da se pojavi jer nema odakle da vuche sliku) ali i dalje stoji default:S

Proveris odakle ti vuce koju ikonicu, promenis svuda...

a pored toga mozda ti cuva ikonice u kesu browsera... pokusaj da iskljucis browser pa ponovo da ukljucis...

Dzonny

Ochisti kesh, sigurno je to problem....

STi

Probao sam sve to i dalje prikazuje isto :S

Jednostavno mi nije jasno :(

Dzonny

Link do foruma?
Koristish li default temu?
Nemoguce da si sve to uradio, i izbrisao slicice, i da ti i dalje stoje, tako da sigurno negde gresis, samo nam daj vise info kako bi pronasli problem...

STi


Dzonny

Onda su ti dugmici u custom temi:
smf/Themes/sprsmffr/images/
pogledaj tu....

STi

Nema,bas u /images stoje slike on,off,logo itd,ali opet kad udjem u English folder stoje one slike koje sam ja ubacio u mesto tih ikonica...

Inace,procitaj Pm!

Dzonny

idi u Themes/Default/Images/buttons/ i tu izmeni sta hoces....

Procitao i odgovorio.... :p

STi

Ako mi verujes,ni to ne pomaze! :(

Dzonny

smf/Themes/sprsmffr/images/buttons/ ??

Pogledaj odakle "vuche" te dugmice i napishi ovde...
Ochisti kesh u browseru ako to vec nisi uradio...

STi

Da,i tamo sam promenio :(

Ne mogu videti odakle vuce jer mi prikazuje kao da je staticna pozadina a samo je txt linkovan.

LOVELORD

Quote from: STi on May 26, 2009, 05:53:17 PM
Da,i tamo sam promenio :(

Ne mogu videti odakle vuce jer mi prikazuje kao da je staticna pozadina a samo je txt linkovan.

pa ti lepo otvori fajl koji vuce pogledaj sliku koju vuce i menjaj.

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

A ona fora u Firefoxu... Desni klik misa --> View Image?? ili Desni klik misa --> Copy Image Location??

Advertisement: