"Nestale" stranice - Dozvole, Priložene datoteke i avatari, Pretraga, Kalendar

Started by Bob Marley, June 21, 2009, 06:25:34 PM

Previous topic - Next topic

Bob Marley

Uf,...

Dakle ni sam ne znam kako se ovo desilo. Poslednje sto sam instalirao (i regularno deinstalirao) AjaxChat Integration. Nakon toga dok sam nesto sasvim trece radio u Admin panelu primetio sam da (U naslovu teme) navedenih stranica nema. Dakle (npr) index.php?action=permissions izlazi bela stranica.

Da li neko ima ideju u cemu je problem?

Hvala unapred.

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Da nisi mozda hackiran ili nesto? Jel ti pise kakav error? Neam pojma..jedino da ti netko izbrisao te fajlove..jer malo cudno da su samo bijele stranice..ili je mozda do tebe (mislim na sporiju konekciju, pa ne uspije ucitat stranicu)... probaj backup..i fresh SMF..??? Jedino mi to pada napamet..

Bob Marley

QuoteDa nisi mozda hackiran ili nesto?

Pretrazio sam kod nisam pronashao nista cudno.

Quoteili je mozda do tebe (mislim na sporiju konekciju, pa ne uspije ucitat stranicu)

Ucita stranicu ali je nema nikakvog koda samo pocetak i kraj body-a

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Da..ali ovo sto sam reko hackiran..nisam mislio na onog krisbartea ili kako vec..nego mozda neko drugi..pa onda onog kod sto je on stavljao..nebi trebali niti biti..jer stvarno mi cudno..da ti je eto tako.. A jesi pitao druge? Jel i njima isto? Mozda je samo do tebe..ko zna..

Bob Marley

Evo upravo sam zameni ManagePermissions.php sa ManagePermissions.php iz sveze skinutog smf 1.1.9 i Stranica dozvole radi ok. :S Sada cu da analiziram stari ManagePermissions.php da vidim da li ima nesto cudno.

Edit -

Sve ostale stranice su sada proradile. Dakle zamenio sam samo ManagePermissions.php sa svezim ManagePermissions.php :S

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Pa mislim da ti je tako najpametnije..ali ako se radi samo o par fajlova..al ako ih ima vise..radije fresh SMF..a opet..gore si napisao da si instalirao mod..ali bas i ne vjerujem da bi jedan mod sjebao toliko fajlova..a opet..pa vidi parse od tog moda..mozda ti je ostao koji kod xD

Bob Marley

Sacekacu jutro ne mogu vishe da razmisljam. I ja mislim da nema nikakve veze sa ovim modom. Zbunjen sam trenutno. :)

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Cek cek..smao si zamijenio MenagePermission.php i sve radi? Eh sad mi pada napamet, da je mozda ipak onaj mod u pitanju..jer mozda on mjenja MenagePermissions.php.. i jos si ga ti maknuo, ali ti je mozda ostao kod..pa ti se sve zajebalo.. bas trenutno i ja imam slican problem..mjenjao nesto..i sad mi kad pises novi post stoji iznad stranice :d jer je ostao neki kod..vidi parse..pa ako ti mjenja MenagePermissions.php... obrisi rucno..i valjda ce ti sve radit normalno..

Bob Marley

Proverih parse za mod. tj konkretno za izmene koje mod pravi u ManagePermissions.php i sve je regularno vratio na prvobitno stanje.

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Eh jebiga..stvarno ne znam sto bi ti vise reko..ovo je sve sto mi palo napamet..a eto..sutra kad se odmoris..detaljno procackaj svoj MenagePermission.php sa originalom..valjda se negdje krije neka greska..valjda ces to sredit..u svakom slucaju..sretno ti bilo..

Advertisement: