Mesenger ArkadaşListesini Uye olurken Foruma Davet ettirmek (çözmüş gibi yaptık)

Started by BORis_06, June 15, 2009, 04:33:40 PM

Previous topic - Next topic

BORis_06

Quote from: ayesoft on July 08, 2009, 06:48:07 PM
Quote from: BORis_06 on July 08, 2009, 11:58:47 AM
:) ayesoft yorumunda BEni Çok Güldürdüm ama Yinede SAol uzun uzun Sanada Bişeyler Yazardım ama Zamanım yok k. Bakma :) Zamanımı VErecek kadar Önemli Cümleler Yok içerisinde İçi boş Bişey :)
2. yorumun daha Hoş İçi Dolu Benim İstediğimde Qydu ama İşe Yaramadı Yinede SAol :)

Arkadaşım sen benim yaptığım yorumun dolu veya boş olduğunu tartabilecek bir kişimisin?

Ben sana nasıl konu açsaydın ilgi çekerdin bunu söyledim sen şuan sorununa çözüm bulamazsın çünkü anlatım bozukluğu yaşıyorsun önce kendini ifade edebilme yeteneği kazanman lazım ki eğer yorumumu dikkatli okumuş olsaydın ne kadar samimiyetle bunu sana kazandırmaya çalıştığımı görür ve teşekkür ederdin.

Demek benim için yazmaya değecek kıymetli vaktini harcamaya değecek yorumun yok. Tuhaf halbuki ilk mesajında ne kadar güzel yorum yapabildiğini ortaya koymuşken, böyle bir yorum yapamacağını söylemen gerçekten tuhaf. Bunu yapabilecek kişilerlede kurduğun diyaloglara dikkat edersen benden sonra gelecek olan arkadaş belki sana yardım etme isteği duyabilir. Search Pls : "ayesoft"

Saygılarımla, ayesoft

Yaw GüzeL Kardeşim Bak
Sorun Anlamak anlata Bilmek Veya anlaya Bilmekte Değil
Ben Bu Şekil Yazıyorum Ve Anlamak İsteyen anlıyor Anlamasada'da N diye Bilirim ki . Saygı Duyar Geçerim
ama Bunu İnsanların yüzüne Vurmak Hoş 1 Şey Değil Bunu Anlatmaya Çalışıyorum . Anlamak İsteyen anlar Anlamayana yine SAygı Duyarım anlamadım der Yeniden açıklama getiririm Ama Anlamayıp . bunu Ters bir Dilde Bana Anlatmaya Çalışırsa bende tepkimi Qrtaya koyarım ...
Yazdıgın şeye Gelince Yazdıgın Şeyi Qludum Ama üste'de Belirttiğim Gibi , anlamadıgım Konularda neden konu İle İlgisi Qlmayan Şeyler konuşuluyor Ve TArtışılıyor . Ben Sadece Soruma cevap Arıyorum . Kendimi İfade Edip edemediğimi Öğrenmek İçin 1 soru Sordugumu SAnmıyorum . Ve Bunuda Kimsenin Anlamasını Beklemiyorum . Anlaşılması GEreken Şey konuda yukarıda Belirtildi ve Gayet Açık . Bizim Tek Sorunumuz Bizim Diyorum hepimizin Yapmaması GEreken 1 Qlay VAr Qda konu üzerine tartışmak . tamam TArtışarak 1 Çözüme Vra biliriz Ama Konu İle İlgili ... Haksızsam Bana Gel Haksızsın de Ben Özürdilemesinide Yeri Geldiğinde Bilirim . Haksız Görüyosanda N diye Bilirim Canın SağQlsun Özürdilerim .
Ben Senin Yazdıgın Q Yorumuda Qkudum Qkumadım Değil . Gerekçelerin Dogru Ama konuyu Başka Şeylere SAptırman Yanlıştı sanada bu Yüzden Biraz sert Çıkıştım Bunun İçinde Özürdilerim .

Filmİndir <== Film İndirmek İçin Tıkla
Film İzle <== Film İzlemek İçin Tıkla
Film İndir <== İndir
SMF'e Sonsuz Tşkle

ayesoft

Bende aynen şöyle yazmışım

"proje tamam güzel kabul ediyorum ama iyi bir çalışma ile sunulmamış."

Bu olmadığı sürece istersen aya çıkma projesini gündeme getir hiçbirşey ifade etmez önemli olan ne istediğini anlatabilmek değil anlattığın kişiye o işi benimsetebilmek şahsen çoğu arkadaşımla beraber salak olduğumuzu düşünmüyorum ki ilk mesajı anlayabilmiş herkes. Ama anlamak değil benimsemek önemli benzer uygulamalardan ekran görüntüleri ne biliyim araştırmalarının sonuçlarını yazsaydın önbilgi vermiş olacaktın şimdi konuya giren bir kişi durduk yere sırf birisinin kafası esmiş diye gidip önbilgi toplamaklamı uğraşsın?

yada kapatın konuyu beyaz atlı prensi (modu yazacak olan arkadaşı) bekleyin

Advertisement: