News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

giriş sorunu 2.0 RC1-1

Started by trmermer, July 01, 2009, 08:09:15 AM

Previous topic - Next topic

trmermer

Bu alttaki kodları uyguladığım halde nereden giriş yaparsam yapayım anasayfaya yönleniyor bunun başka bir yolu varmıdır üye nereden giriş yaparsa o sayfada kalsın istiyorum  sürüm 2.0 RC1-1

Bilindiği üzere herhangi bir sayfada "Login" yapınca ana sayfaya gidiyor.. bu tüyo ile  aynı sayfa da kalıyosunuz. Test etmedim! ama sanırım çalışıyor  :-\

LogInOut.php'de..
Bul:
if (isset($_SESSION['old_url']) && (strstr($_SESSION['old_url'], 'board=') !== false || strstr($_SESSION['old_url'], 'topic=') !== false))
$_SESSION['login_url'] = $_SESSION['old_url'];
else
unset($_SESSION['login_url']);

Değiştir:
if (isset($_SESSION['old_url']))
$_SESSION['login_url'] = $_SESSION['old_url'];
else
unset($_SESSION['login_url']);

Arkadaş

arkadaşlar bu sorun bendede var  3 gündür çaresini bulamadım bilen arkdaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim smf sürüm  2.0 RC1-1

Yağız...

Hatayı bilmiyorum ancak sadece Internet Explorer 6'da bu sorun var(bugün farkettim).

Arkadaş

Quote from: Yağız... on July 03, 2009, 11:18:55 AM
Hatayı bilmiyorum ancak sadece Internet Explorer 6'da bu sorun var(bugün farkettim).

bunu kısa sürede bulabilirsen sevinirim yağız cım

Arkadaş

( güncel ) BU olay tüm 2.0 RC1-1 de aynı orjinal sitesi hariç

Arkadaş

( güncel ) sabırsızlıkla bekliyoruz

Özgür

So Long

Arkadaş

Quote from: [Daydreamer] on July 05, 2009, 11:54:18 PM
sorununuz tam olarak nedir ?

üyeler nereden giriş yaparsa o sayfada kalsın anasayfaya yönlenmesin

Arkadaş

( güncel ) hala sabırsızlıkla bekliyoruz

€®Ю€∏∏----®

ben şu yönlendiriliyorsunuz zımbırtısı kurdum :) üye girdiği sayfada kalıyor ;)

Özgür

2.0 rc1 normal de zaten bunu yapor. Dosyayı orjinaliyle değiştirmeyi denediniz mi?
So Long

Arkadaş

Quote from: [Daydreamer] on July 09, 2009, 02:55:32 PM
2.0 rc1 normal de zaten bunu yapor. Dosyayı orjinaliyle değiştirmeyi denediniz mi?

4 defa kurdum siteyi herşey orijinal 0 olan forumda bile olmuyor.. ilginçlik burada

Özgür

Hmm. Sıfır forumda herhangi bir konudayken denemiş miydin? Eğer sıfır forumda bu sorun oluyorsa bug var demektir.
So Long

Arkadaş

Quote from: [Daydreamer] on July 09, 2009, 05:55:22 PM
Hmm. Sıfır forumda herhangi bir konudayken denemiş miydin? Eğer sıfır forumda bu sorun oluyorsa bug var demektir.

evet bu sorun için 0 kurduğum forumu denedim hiç bir şey kurmamışken ama yine anasayfaya yönlendiriyor ( bug ne üstad )

Balaban

böcek :P
kabaca hata demek hocam.
.

Arkadaş

Quote from: justblbn99 on July 09, 2009, 06:00:35 PM
böcek :P
kabaca hata demek hocam.

zaten 3  5  tanıdığım bildiğim SMF 2.0 RC1-1  sitesine kayıt oldum onlardada aynı anasayfaya yönlendiriyor bu orjinal www.simplemachines.org hariç :)

Özgür

Neden bilmiyorum ama bende yani benim sitemde gayet normal.
So Long

Balaban

ilginç , şuanda localde denedim...Kullanıcı profili sayfasında giriş yaptım ve orada kaldı  :S
Siz  ilk mesajda bahsettiğiniz değişikliği yaptınız mı ? Geri alın birde .
.

Arkadaş

Quote from: justblbn99 on July 09, 2009, 06:05:13 PM
ilginç , şuanda localde denedim...Kullanıcı profili sayfasında giriş yaptım ve orada kaldı  :S
Siz  ilk mesajda bahsettiğiniz değişikliği yaptınız mı ? Geri alın birde .

alala 2 adet sitem var ve 2 side aynı 0 ya kuruyorum deniyorum olmuyor herşeyi yapmama rağmen ama 1,9 da var aynı host üzerinde onda sorun yok sadece 2,0 da bu sorun var sizce ne olabilir neden kaynaklanabilir birde benim sitede deneseniz
adres: www.ligtahmin.com
kullanıcı adı: burak
şifre :  3502323

Arkadaş

yokmu bunu yapabilecek üstad 15 gündür kafayı yicem  :(

Advertisement: