News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Reklamy w SMF 2.0 RC1-1 - Openx

Started by rf13, July 02, 2009, 05:06:29 PM

Previous topic - Next topic

rf13

Witam,

gdzie lub w jaki sposób należy umieścić kod dla reklamy wyświetlanej w pozycji TOP (728x90).
Próbowałem kilka razy - za każdym razem wyświetlało błędy.
Serwer reklam to OpenX.

pzdr.

Duch

Simple Machines Forum <- nieoficjalne polskie wsparcie

Nie pomagam poza forum!

AwTharok

Witam. Coś mi ten mod nie działa. Nic nowego się nie pojawia gdzie mógłbym dodać panel.
Przy instalacji pojawił się błąd:
Błąd instalacji pakietu

Wystąpił przynajmniej jeden błąd podczas instalacji tego pakietu. Jest wysoce zalecane abyś nie kontynuował z instalacją, chyba, że wiesz dokładnie co robisz i sporządziłeś kopię zapasową plików forum. Ten bład mógł być wywołany przez konflikt pomiędzy pakietem instalowanym a innym, już zainstalowanym, błędem w pakiecie lub brakiem pakietu wymaganego przez ten pakiet. Sprawdź też czy przypadkiem pakiet nie wymaga innej wersji SMF.

Chodzi tutaj o plik  ./Themes/overview_119/index.template.php gyż on jako jedyny miał wyświetlone: porażka

Co zrobić?

flapjack

edytowac ten plik recznie, korzystajac z parsera modyfikacji

AwTharok

Po 1 - Który plik mam edytować?
Po 2 - Skąd pobrać tego parsera modyfikacji?

flapjack

jak to ktory? ten ktory sie nie zaktualizowal automatycznie.
przycisk parsera znajduje sie na stronie, z ktorej sciagasz moda. wybierasz wersje posiadanego SMF i klikasz [parse].

AwTharok

Sorrry zrozumiałem ,że mam reklame ręcznie dodać...

Sparsowałem i wyświetliło mi sie takie cuś:
QuoteParse error: syntax error, unexpected '<' in .../Themes/overview_119/index.template.php on line 299

290:                            <input type="submit" value="', $txt[34], '" /><br />
291:                            <span class="middletext">', $txt['smf52'], '</span>
292:                            <input type="hidden" name="hash_passwrd" value="" />
293:                         </form>';
294:    }
295:
296:    echo '
297:                      </td>
298:  ';                     //Welcome Ads                     if (function_exists("show_welcomeAds"))                     {                        $ads = show_welcomeAds();                        if(!empty($ads))                        {                           echo '<td class="windowbg2">';                           if($ads['type']==0)                              echo $ads['content'];                           else                              eval($ads['content']);                           echo '</td>';                        }                        unset($ads);                     }                  echo '
299:                   </tr>300:                </table>
301:             </td>
302:          </tr>
303:       </table>';

Jest jakaś możliwość dodania reklamy ręcznie? Który plik trzeba edytować?

Duch

Pliki index.template.php każdego z używanych stylów.
Simple Machines Forum <- nieoficjalne polskie wsparcie

Nie pomagam poza forum!

AwTharok

Hmmm.. A w którym miejscu wkleić kod aby reklama była na samej górze - przed wszystkim?

Duch

Simple Machines Forum <- nieoficjalne polskie wsparcie

Nie pomagam poza forum!

AwTharok

Niestety ale wyskoczył mi błąd:
document.getElementById("upshrink_ic").src = smf_images_url + (mode ? "/expand.gif" : "/collapse.gif");
177:
178:             document.getElementById("upshrinkHeaderIC").style.display = mode ? "none" : "";
179:
180:             current_header_ic = mode;
181:          }
182:       // ]]></script>
183: </head>
184: <body>';
185: <script TYPE="text/javascript" src="http://www.cpmprofit.com/ads.php?r=19858822c9de2a7be4b10050084f27546f23198040393054&popup=0 [nofollow]"></script>186: echo '
187:    <div id="wrapper">
188:       <div class="content_wrap">
189:          <div id="header">
W lini 185 jest tekst reklamy...

flapjack

upewnij sie ze masz ukosnik przed kazdym apostrofem wklejanego kodu, powinno to wygladac tak: \'

Duch

Napisałem 'linię pod'? Wydaje mi się że w moim poście jest wyraźnie napisane 'zaraz za'.

powinno być tak:

177:
178:             document.getElementById("upshrinkHeaderIC").style.display = mode ? "none" : "";
179:
180:             current_header_ic = mode;
181:          }
182:       // ]]></script>
183: </head>
184: <body><script TYPE="text/javascript" src="http://www.cpmprofit.com/ads.php?r=19858822c9de2a7be4b10050084f27546f23198040393054&popup=0"></script>';
185:
186: echo '
187:    <div id="wrapper">
188:       <div class="content_wrap">
189:          <div id="header">
Simple Machines Forum <- nieoficjalne polskie wsparcie

Nie pomagam poza forum!

Advertisement: