Licenca

Started by SlobaGrobar, July 19, 2009, 07:42:44 AM

Previous topic - Next topic

SlobaGrobar

Izvinite sto smaram :( interesuje me samo,da li smf ima licencu cim se podigne,tj jer mora da se kupuje licenca,ili se dobija samim pravljenjem foruma?

bgscout

SMF je besplatan forum i ne plaća se licenca za korišćenje.

Nadrealista

Ne moraš da kupuješ licensu sve na SMFu je free.

Dzonny

Ne placa se, sve je free, samo morash ostaviti copyright. Copyright Information

Founder 2008

Ne bi ni bilo posteno da se izbrise copyright...

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Quote from: * Charobnjak * on July 20, 2009, 09:34:07 AM
Ne bi ni bilo posteno da se izbrise copyright...

I nebi..samo nazalost vecina to uradi... dobije free software..a onda se jos hvali da je njegov..

SlobaGrobar

A kakva je razlika izmedju smfforfree i smfnew???

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Nikakva..nemoj niti jedan uzet...jer nemas mogucnost stavljanja druge teme i jos ko zna cega... tako da to radije izbjegavaj..a ako vec ides na neki free host... predlazem www.000webhost.com.. podrzava sve, samo je problem sto imaju puno korisnika pa ti zna puknut veza baze i foruma.. u svakom slucaju bolje ti je ici na placeni host, neces imat problema, a imas daleko vise mogucnosti nego na ova 2 koja si naveo i na bilo koje free hostingu..

Dzonny

To je velika glupost, i predlazem samo za one koji ne nameravaju da se bave nechim oziljnim.
Dakle na tim hostovima nemash prostup ni bazi ni ftp podacima, tako da faktichki mozes voditi forum sa dosta reklama i sa ogranichenim opcijama, koji se ne moze kasnije premestiti na drugi host. Dakle, ako morate da koristite free host, bolje uzmite neki sa ftp/MYSQL podacima kako bi kasnije mogli da upravljate svojim korisnicima/porukama....

SlobaGrobar

#9
Hvala na pomoci ;)

Edit: Zaboravi da kazem za copyright,to ja nikada nebi izbrisao jer nebi bilo ni fer,ja sam cak kod mene napisao tutorijal o copyright-u. :)

Bernard T.

Quote from: SlobaGrobar on July 27, 2009, 05:10:42 PM
Hvala na pomoci ;)

Edit: Zaboravi da kazem za copyright,to ja nikada nebi izbrisao jer nebi bilo ni fer,ja sam cak kod mene napisao tutorijal o copyright-u. :)

hehe, znači ima nade za nas Balkance??  :P  O:)
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

VT

Slobo ako ti treba pomoc oko instalacije smf-a, javi mi se.

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

VTTTTT pa ti si ziv :D hehe.. vidim nudis pomoc drugima, ali kad ce nes tvoje? Ajd vise..dosta mi cekanja :D Sorry 4 OFF..

VT

Pa radim na fotosop.info, dosta mi je. :)

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Quote from: VT on July 29, 2009, 04:02:50 PM
Pa radim na fotosop.info, dosta mi je. :)

Pa znam..ali moras jos nesto :d hehe..ocekujem to od tebe..zabava je bila super :( a vise je nema..

Dzonny

Molim bez offa, da ne zakljucavamo temu. :)

Advertisement: