News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Link tree i bbc

Started by [̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶, July 30, 2009, 03:55:03 PM

Previous topic - Next topic

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Evo dva kratka pitanja..nisu bas vezana, ali da ne otvaram dvije teme bzvz..

1. Kako mogu stavit link tree na dnu foruma? Znaci da bude gore i dole?

2. Kako mogu sve ove bbc gumbice stavit da mi budu na quick reply? Sad trazio modove, ali nemogu nac..

Hvala!

Dzonny

1. Prikaci Display.template.php
ovo bi trebalo da bude ok:
echo '

<div>', theme_linktree(), '</div>';



2. http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=883

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

#2
1. A gdje to trebam dodat?

2. Evo sam instalirao mod.. samo je malo usko...jel se moze to prosirit malo? Da bude sirina ko standard quick reply? I dal se moze stavit onaj Enhanced Dropdown na quick reply? Da mogu birat boje, font i velicinu? Jer tako imam namjesteno i na normalnom Reply-u.. I jos ove bbc gumbice i ostalo..znaci da mi bude u potpunosti kao obican Reply..? Ako je ikako moguce..i sorry Dzonny sto te zamaram, ali znas i sam da si legenda za mene.. pa vec kad te pitam..da te pitam kako spada :D

▓▒RapidBelgrade▒▓

#3
1. za sirinu brzog odgovora:

Otvorish display.template.php i nadjes kod:
<a name="quickreply"></a>
<div style="width: 50%;" align="center"><div class="tborder" style="width: 50%;" align="left">

umesto 50% stavis 100%   :D




2. za bbc moras sve sto je u  ./Themes/default/Display.template.php vezano za taj mod da ubacis u Display.template.php tvoje teme
i trebalo bi da sve te dugmice kolko se secam imas i u
/Themes/default/post.template.php



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

1. Solved..

2. Eh ne znam bas kako cu to onda uspjet, zato sto moja tema koristi apsolutno sve fajlove iz default teme.. jer imam temu Default Green..tako da je sve isto..a gumbica nazalost i dalje nema..

3. Jos da usput pitam..kako bi mogao skratit ovo polje di se upisuje text.. i stavit ono sto ima normalan quick reply? Ovaj text ko sto ima tu na smf sa lijeve strane quicka... Brzi odgovori sluzi..bla bla bla..

▓▒RapidBelgrade▒▓

jel imas u tvojoj temi  display.template.php ???



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Nema nista..jedino style.css...

▓▒RapidBelgrade▒▓

jesi instalirao mod? 
ajde zakaci display.template.php

moram da vidim ...



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Ma mod za quick je instaliran..i rade oni default gumbici... i imaju svi smileyi (Default i ove koje sam ja install..)..ali ostalo nista..a evo stavljam display..

PS: hvala na pomoci u ovo doba.. :)

▓▒RapidBelgrade▒▓

a pa tako reci...  :D
sta ostalo imas dodato koje ti fali?



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Pa svi ti bbc gubici fale..koje sam ja dodao.. ove default ima..evo u attach cu ti stavit..pa si pogledaj..

▓▒RapidBelgrade▒▓

to je to...
prekopiraj sve sto si dodavao iz post.template.php u ovaj display.template.php fajl i imaces sve i u brzom odgovoru....





My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

U ovaj svoj Display? Moze..postavit cu sutra sve..jer moram opet gledat modove :d hehe..uglavnom sutra javim..a znas mozda odg na 3. ?

Da se citiram..

Quote3. Jos da usput pitam..kako bi mogao skratit ovo polje di se upisuje text.. i stavit ono sto ima normalan quick reply? Ovaj text ko sto ima tu na smf sa lijeve strane quicka... Brzi odgovori sluzi..bla bla bla..

▓▒RapidBelgrade▒▓

ma ne moras gledati modove nego otvori post.template.php i samo prekopiraj redove za dugmice i ubaci umesto onih sto su ti u dispay.template.php i to je to...

a za 3 ubi me ne mogu sad da se setim kako se to sklanja..
ja sam kod mene to sklonio a sad bi da vratim i ne mogu se setiti...
mozda ce Dzonny znati napamet pa da ne razbijam glavu al resicemo sutra u svakom slucaju...



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Dzonny

Taj text se nalazi u endex.english.php (ili koji vec jezik koristish).

▓▒RapidBelgrade▒▓

Quote from: Dzonny on July 31, 2009, 08:35:10 AM
Taj text se nalazi u endex.english.php (ili koji vec jezik koristish).
nasao sam ali je problem kako da namestim da se ponovo taj text vidi u brzom odgovoru..
meni je sada brz odgovor bez teksta....



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Eh ja nazalost ne uspijevam niti jedno niti drugo..niti ove kodove da ubacim, niti ovaj text..joj joj..izludio sam vise..cijeli dan pokusavam i ne ide pa ne ide..

▓▒RapidBelgrade▒▓

Quote from: [̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶ on July 31, 2009, 10:17:10 PM
Eh ja nazalost ne uspijevam niti jedno niti drugo..niti ove kodove da ubacim, niti ovaj text..joj joj..izludio sam vise..cijeli dan pokusavam i ne ide pa ne ide..
:D

zakaci post.temlate.php 



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Evo i Post i Display.. Jer ne znam na koje si mislio..a ranije si spomenuo i Display..pa reko..da zakacim i njega..

▓▒RapidBelgrade▒▓

ajde ubaci ovaj display.template i javi dal je OK...



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Advertisement: