News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Kratko i jasno

Started by zoran_dj, August 25, 2009, 01:40:12 PM

Previous topic - Next topic

zoran_dj

Ako u admin panelu idem na verziju 1.10 i ako imam par instaliran modova hocu li imati problema ako je netko na ovaj način išao bio bih zahvalan na odgovoru!

igor90ns

Quote from: zoran_dj on August 25, 2009, 01:40:12 PM
Ako u admin panelu idem na verziju 1.10 i ako imam par instaliran modova hocu li imati problema ako je netko na ovaj način išao bio bih zahvalan na odgovoru!
ne bi bilo lose da upotrebis koji interpukcijski znak (narocito . ili ,)
ako sam te dobro razumeo hoces da uradis update (upgrade).....ako je tako,zavisi na kojoj si verziji sad i treba da pogledase da li su modovi koje imas kompatibilni sa novom verzijom

Founder 2008

Pre bilo kakve modifikacije bilo bi pozeljno uraditi backup root direktorijuma i baze preko phpmyadmin.

Pri automatskom update-u postoji testiranje modifikacije koje pokaze da li ce svi fajlovi adekvatno biti modifikovani.
Ne bi trebalo da imas problema a i ako ih ima sve modifikacije koda se mogu ubaciti rucno. Pozdrav.

zoran_dj

lol povezu se forumi i mi se nerazumijemo :) da zelim uraditi upgrade, gledao sam za modove svi su kompatibilni sa 1.10 verzijom a ja korstim 1.1.9 verziju a to se i vidi na siteu koji se nalazi ispod moga avatara.
ja sam samo pitao dali moze na taj nacin jer ja lako odradim sve rucno ali mi se neda jer sam upravo sada lijen pa sam mislio da ce ici automatski

sto se tice mysql-a i ostalog sve jako dobro kuzim tako da nebi imao problema :)

igor90ns

razumemo se mi,nego moram nekoliko puta da procitam poruku da shvatim gde si presao sa jedne misli na drugu....
uradi backup i onda kreni,ne bi trebalo da bude problema jel su razlike izmedju 1.1.9 i 1.1.10 male tako da nece biti nekih teskih modifikacija.

▓▒RapidBelgrade▒▓

iskreno neki modivi oce da prestanu sa radim nakon update...
ali vecina radi OK...

e sad, posto nisi od juce znas sta ti je ciniti....  ako te ne mrzi uradi rucni update ...  tada ima najmanje problema....



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Dzonny

Pošto je upgrade sa 1.1.9 na 1.1.10 zanemarljivo malih promena, svi modovi će ti najverovatnije raditi i na 1.1.10.
Ali svejedno uradi backup za svaki slučaj....

zoran_dj

Napravio backup cisto onako brzinski puknuo na upgrade ilitiga primjeni kak pise i sve zasad radi za pet hvala Bogu pa nisam morao manualno :)

Advertisement: