Greska prilikom large upgrade 1.1.9

Started by Zurka, September 07, 2009, 11:14:22 AM

Previous topic - Next topic

Zurka

Trenutna verzija foruma je  1.1.9, kopirao sam smf_1-1-9_ large upgrade i pokrenuo upgrade.php  i javlja se sledeca greska



Warning: require_once(/home/xxxx/public_html/smf_1-1-9_upgrade/Settings.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/xxxx/public_html/smf_1-1-9_upgrade/upgrade.php on line 44

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/xxxx/public_html/smf_1-1-9_upgrade/Settings.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/xxxxr/public_html/smf_1-1-9_upgrade/upgrade.php on line 44

Ima li neko ideju kako ovo da se resi, posto me mrzi da editujem svaki fajl!

DonGiovanni

taj upgrade moraš stavit tamo di ti je forum (njegov index.php) znači forum root folder.

Zurka

Quote from: DonGiovanni on September 07, 2009, 11:51:30 AM
taj upgrade moraš stavit tamo di ti je forum (njegov index.php) znači forum root folder.
Tu sam i postavio samo u poseban folder!
Mislis da prekopiram sve fajlove preko? A ne u poseban folder?

Dzonny

Da treba da 'pregazis' postojece fajlove...

Zurka

Quote from: Dzonny on September 07, 2009, 12:26:41 PM
Da treba da 'pregazis' postojece fajlove...

Da li ce onda doci do prestanka rada nekih modova? Odnosno da li posle toga trebaju ponovo da se instaliraju neki modovi?

Dzonny

Ako je large upgrade - da!
Najbolje bi bilo da modove prbo izbrishesh pa onda uradish upgrade...

LOVELORD

U svakom slucaju nista neces da uradis... Da ti modovi ostanu ili ne... Cesto nece da rade na nekim verzijama SMFa. Tako da ti se isto hvata...

Advertisement: