Türkçe bölümü forumlarında düzenleme yapıldı

Started by Özgür, September 09, 2009, 10:56:28 PM

Previous topic - Next topic

HaciMuRo

sadece modlar için demiyorum genel anlamda sorunlar 2.0 ve 1.1.x diye bölünürse o zaman birisinin başına bir sorun geldi hangi sürümdeyse ona bakar arama kolay olur ve fazla konu kalmaz aynı sorunlar için farklı konular açılmaz sadece bir öneri bu kadar üstüne gelinecek ne var anlamadım

grafitus

Quote from: HaciMuRo on September 14, 2009, 04:24:32 PM
sadece modlar için demiyorum genel anlamda sorunlar 2.0 ve 1.1.x diye bölünürse o zaman birisinin başına bir sorun geldi hangi sürümdeyse ona bakar arama kolay olur ve fazla konu kalmaz aynı sorunlar için farklı konular açılmaz sadece bir öneri bu kadar üstüne gelinecek ne var anlamadım

Vallahi ben 2 tane destek sitesinde görev aldım. 2sinde o dediğinizi koydum. Az daha kavga çıkacaktı :) Üyelerin hiç biri uygun bölümle alakası yoktu ;) Sen yaparsın, ben yaparım. Ama onlar yapmaz. Umarıım anlatabilmişimdir.

HaciMuRo

böyle şeylerden kavga çıkmaz ama

sonuçta arama yapmasını kolaştırıyorsun üyenin nesinden kavga çıksın

grafitus

Quote from: HaciMuRo on September 14, 2009, 09:52:34 PM
böyle şeylerden kavga çıkmaz ama

sonuçta arama yapmasını kolaştırıyorsun üyenin nesinden kavga çıksın

Ya kavgayı konuyu ciddileştirmek için söyledim :) Ama üyeler uymuyor. Gereksiz. Yapılmamalı.

HaciMuRo

valla bu haline uyan onada uymak zorunda ayrıcada üyeler için kolaylık oluyor bu zorluk değil

ოկtђ

Bunun tek yolu özgür'ün de msnde dediği gibi  ana bölümü kapatmak.Yoksa herkes kafasına göre takılmaya devam eder =)

HaciMuRo

türkçe bölümde bir eksik daha gözüme çarptı cms köprüleri için bir bölüm yok kimse bilmiyor pek bu olaylarıda mesela bana lazım

Yağız...

Quote from: HaciMuRo on September 16, 2009, 02:17:27 PM
türkçe bölümde bir eksik daha gözüme çarptı cms köprüleri için bir bölüm yok kimse bilmiyor pek bu olaylarıda mesela bana lazım
CMS'lerin kendi destek sitelerinden destek alabilirsiniz.

HaciMuRo

ama sonuçta smf resmi sitesinde bazı sistemlerin var dosyaları en azından onların desteği burdan olmalı diye düşünüyorum

ayesoft

Quote from: HaciMuRo on September 16, 2009, 06:10:30 PM
ama sonuçta smf resmi sitesinde bazı sistemlerin var dosyaları en azından onların desteği burdan olmalı diye düşünüyorum
unutulmamalı ki smf birilerine ek olmaya çalışmıyor birileri smf sistemini kendi sistemlerine bağlamaya çalışıyor sonuçta bu ihtiyaç portalların eksik yönlerinden birini kapatmak amacı ile başlıyor.

Quote from: berat9544 on September 14, 2009, 09:41:47 PM
Quote from: HaciMuRo on September 14, 2009, 04:24:32 PM

Vallahi ben 2 tane destek sitesinde görev aldım. 2sinde o dediğinizi koydum. Az daha kavga çıkacaktı :) Üyelerin hiç biri uygun bölümle alakası yoktu ;) Sen yaparsın, ben yaparım. Ama onlar yapmaz. Umarıım anlatabilmişimdir.
Onlar hangi destek sitesiymiş öyle :) eğer bir site bir kuralı uygulamk istiyorsa ve bundan taviz vererek kavgaların tartışmaların çıkmasına sebebiyet veriyorsa yapmasın o işi. Ayrıca 1.x 2.x diye ayırmak çok yanlış sonuçta aynı mantıkla çalışıyor modlar sorunların temelleride benzer oluyor 1.x den sorun kaynağını öğrenip 2.x de aynı sorunu çözebilecek kullanıcılar mevcut bu şekilde karışık kalması bence mantıklı

Yağız...

Konuyla alakasız mesajlar silinmiş olup, gereken yapılmıştır.

grafitus

SMF Türkçe Destek Hakkında isimli konunun yeni bölümlere göre düzenlenmesi iyi olur sanırım. Modearatör arkadaşlar bi zahmet düzenlerlerse...

Advertisement: