Mod i ažuriranje baze?

Started by [VmV], September 12, 2009, 02:40:34 PM

Previous topic - Next topic

Goodfather

Moraš i u bazi prebaciti na utf 8, i rešićeš problem sa prikazivanjem naših slova...

[VmV]

Baza je od početka na utf 8. Settings je na utf 8. Dakle, sve je to u redu. Ovde se radi o drugom problemu. Problem je na relaciji FlashChat-Forum, gde na chatu u nazivu sobe piše sa ovim "našim" slovima, dok taj isti naziv kad se prenosi na forum o prisutnosti članova u toj sobi ne prikazuje isto, već neki određeni znak. Jasno sam napisao u čemu je problem i da je na forumu sve u redu što se tiče toga, samo treba pročitati.

Boxer2

Ljudi ja imam problema u smislu da mi kad pokrenem updateDatabase.php ne pokreće ništa, imam praznu stranicu.....

Ima netko ideje???
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

LOVELORD

Quote from: Boxer2 on September 25, 2009, 03:51:30 PM
Ljudi ja imam problema u smislu da mi kad pokrenem updateDatabase.php ne pokreće ništa, imam praznu stranicu.....

Ima netko ideje???

Obicno tako nesto javlja kada ima problema sa serverom...

Boxer2

Hm,imam svoju mašinu odnosno cijela mašina se dijeli samo na 2 accounta i oba rade sasvim ok.....

Kvaka je u tome što mi je baza na 1.1.4 i imam gomilu modova i sad ako idem na upgrade.php moram opet sve slagati nanovo.....
SMF je zakon a zakon se mora poštivati.

www.alfisti.hr

LOVELORD

MOraces... Dosta modova ne radi kako treba i prave probleme... mozda ti nekki od modova praviproblem...

Advertisement: