Plakietki zamiast gwiazdek.

Started by BUCEK96, September 15, 2009, 03:41:05 PM

Previous topic - Next topic

BUCEK96

Witam.
Nie wiem czy dobrze się pytam.

Nie wiem jak wstawić plakietki takie jak Administrator, GlobalModerator, Moderator, itp zamiast gwiazdek takich jak staradmin, stargmod i starmod.
Pomóżcie, z góry dziękuje.

Nolt

Wrzuć obrazki swoich plakietek do katalogu images lub wybranego katalogu przez Ciebie i w miejscu edycji (tam gdzie jest starmod i staradmin) wyedytuj ścieżki na w własne.

BUCEK96

Można jaśniej?Bo ja jestem taki bardziej cienki.

BUCEK96

Nadal dobrze nie wiem co zrobić?
Przepraszam że post pod postem.

Nolt

Obrazek który mi wysłałeś na PW... wrzuć do folderu images na swoim serwerze gdzie masz zainstalowane SMF.... później PA (panel administracji)>Grupy> Kliknij przy wybranej grupie Zmień:

QuoteNazwa pliku gwiazdek:                   (rozpoczynając od URL/images, możesz użyć $language dla języka danego użytkownika.)                                                   {URL stylu}/images/

Jeśli wrzuciłeś obrazek do tego katalogu wpisujesz tylko nazwę pliku który wkleiłeś do images np globmod.png

BUCEK96

Wiem wszystko tylko nie wiem o co chodzi z tym katalogiem/folderem images nie wiem gdzie to jest ani co to jest.

zel

Wejdz do swojego katalogu smf, potem themes, potem kliknij na nazwe stylu ktory masz aktualnie wybrany, potem na images i wrzuc np plik. mod.gif

Potem w ustawieniach PA jak kolega wyzej napisal wpisz po prostu w wolnym polu "mod.gif" i bedzie dzialac.

BUCEK96

Ale mogli byście zrobić mi screena z tym katalogiem?Bo ja nie wiem gdzie to jest.

Advertisement: