News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Spameri,botovi ili gosti ???

Started by Meskalina, September 04, 2009, 11:03:03 AM

Previous topic - Next topic

Meskalina

Evo jedne nedoumice,koju ćete vi momci znati bolje od mene.
U zadnjih nedelju dana na forumu imam od 300 do 500 posetilaca(?) koji se smenjuju(vidim po IP),
pa mi nije jasno o čemu se radi.
Da stvar bude gora,nestali su mi googleovi oglasi.Proverila sam kod,u redu je,prikazivali su se preko globalheaderfootersa.Mislila sam da nije greška do njega,pa sam ubacila  ad management mod ,medjutim ni on ih ne prikaže.
Do juče je sve funcionisalo kako treba.

Da li možda google isključio zbog te situacije na sajtu...ili...?

Evo linka,ako neko želi da vidi.Hvala vam unapred :D

http://extracaffe.net [nofollow]

miregrobar

pa ako te je google iskljucio idi samo na sajt adsensa i videces sama.

Meskalina

Hm,nije me isključio google,greška je izgleda do foruma.Oglasi su preko globalheaderfootersa ubačeni,pa sam menjala i njega,ubacila ponovo kod,ali ne fercera.Nešto se desilo,kad se povećao broj posetilaca,tad su nestali i oglasi,istog dana.Da li postoji neka skripta gde se to može proveriti u datotekama samog foruma?

[VmV]

Moje pitanje se tiče MSN bota. Već dva dana se pojavljuje i za njegovu aktivnost piše "Prijavljuje se na forum". Koja je to dijagnoza? :D

Dzonny

Quote from: [VmV] on September 20, 2009, 11:02:42 AM
Moje pitanje se tiče MSN bota. Već dva dana se pojavljuje i za njegovu aktivnost piše "Prijavljuje se na forum". Koja je to dijagnoza? :D
Ništa zbog čega se treba zabrinuti, to je samo bot koji indexira fajlove i posećivaće ti forum sve češće ukoliko redovno ubacuješ nov sadržaj.

Advertisement: