News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Notificare topic

Started by matican, September 24, 2009, 07:46:37 AM

Previous topic - Next topic

matican

Exista modul sau ceva care iti trimite automat email atunci cand cineva raspunde la topicul tau ?

-=[Vyorel]=-

Se poate face deja fara alte modificari. Deasupra primului mesaj dintr-un subiect gasesti butonul "Notify".
My mods for SMF - [6].

matican

deci daca nu da notify nu ii trimite automat ?

-=[Vyorel]=-

#3
Quote from: matican on September 24, 2009, 07:58:47 AM
deci daca nu da notify nu ii trimite automat ?
Exact!

Edit: Nu mi-ai spus ce versiune de SMF folosesti dar eu totusi am cautat si am gasit un pachet de modificare. Incearca aici. Daca nu este compatibil cu versiunea forumului tau nu il instala. Asigura-te ca ai facut un backup la baza de date si la fisierele de setari ( Settings.oho si Settings_bak.php) inainte de instalarea pachetului.
My mods for SMF - [6].

matican

folosesc 1.1.10. ! se poate sa nu fi facut eu modificarii la seting.php ?

e buna asta pentru versiunea mea ? http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1318

Relyana

Buna matican!

Orice utilizator poate opta din profilul personal pentru primirea notificarilor :

Profile > Notifications and Email > Receive reply notification only for the first unread reply.

si / sau

Profile > Notifications and Email > Turn notification on when you post or reply to a topic.

In cazul ambelor optiuni notificarile pe e-mail sunt automate.


Relyana

matican sunt suficiente raspunsurile primite sau mai ai nevoie de ajutor ?

Relyana

matican mai ai nevoie de ajutor ? Putem considera acest subiect de discutie rezolvat ?

Relyana

Voi considera subiectul inchis.  matican daca mai ai si alte nelamuriri poti marca oricand acest subiect de discutie ca fiind nerezolvat.

matican

TOPIC INCHIS! Ms pentru ajutor nu am mai intrat pe forum aici sa scriu! L-am rezolvat!

Advertisement: