News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Mevlana

Started by cee山, September 27, 2009, 12:08:58 AM

Previous topic - Next topic

cee山

Link to the theme

Mevlana Theme

Eng.Demo

Germany-Demo

Tr.Demo

Sizden istediğimiz tek şey dualarınızda bizede  yer vermeniz.

VesSelam

Alpay

Hoş bir tema olmuş elinize sağlık..

Ancak dinime ve kültürüme bağlı olması sebebiye düşünüyordum da..

Mevlana yı sergilemek (Göstermek ) anlatmak için bir tema yapcak olsam renklerini bile çok düşünürdüm..

Kullandığı renkler bumu peki ya da coğunlukla gösterilen ( etik olarak gösterilen )

Resimin hoş olmuş , eline sağlık.

ოկtђ

Eline sağlık Cemoo güzel tema.Ama bende alpaya katılıyorum.Renkler böyle büyük bir kişiye pek gitmemiş.Bunun yanısıra  alt bölümler kötü duruyor..

cee山

Kardeşlerim sizlere katılıyorum.Ama benim düşüncemde mevlanaya değilde onu bir kez daha hatırlatmak onu bir kere daha tanıtmak için tema yapmaya çalıştım.İlerde inşallah bilgilerim biraz daha ilerlerse kardeşlerime daha iyilerini yapmaya çalışıcağım...(Bide renk olarak bundan daha cana yakın göremedim inşallah sizde gönlünüzdeki rengi söylerseniz sevinirim inşallah...Bide kardeşler Alt bölümü Defult temada kalsın düşünmüştüm inşallah)

Selametle

deejayss

güzel fakat mevlanın kubbesini özenerek biraz daha yeşil tonu baskılı kullansaydın daha güzel olurdu :)
hey gidi günler hey.

cee山

Quote from: คt๏๓-_-мƒ.¢σм on October 16, 2009, 12:55:19 PM
güzel fakat mevlanın kubbesini özenerek biraz daha yeşil tonu baskılı kullansaydın daha güzel olurdu :)
Tamam kardeşim inşallah Mevlana Hz. için 2'ci temayı yapmaya çalışınca yeşili daha baskın kullanırım...Ayrıca Yorum için Tşkrler...

Advertisement: