Pomoć: Nakon brisanja package-a, forum stranica se ne prikazuje

Started by zvonano, November 01, 2009, 08:15:12 AM

Previous topic - Next topic

zvonano

Ovako, radio sam u admin panelu pa sam greškom izbrisao jedan package kojeg vjerojatno nisam smio brisati. Sada nemam pristup forumu jer mi je stranica foruma totalno bijela. Znači blank.

Jel mi može netko pomoći kako da to vratim jer sam totalni noob sa tim forumima. Konkretno izbrisao sam nCode image resizer package.

Hvala unaprijed i molim pomoć što je prije moguće.


zvonano

Nažalost, nemam ništa. Jer sam početnik u ovome i nemam iskustva sa radom sa ovakvom vrstom foruma.
Kažem, svaki oblik pomoći je dobrodošao, jer stvarno neznam što učiniti.

Dzonny

Za početak nađi taj mod i idi na parse za svoju verziju foruma, pa pogledaj da li su ostali neki kodovi tog moda u fajlovima tvog foruma.
Kada si započeo sa radom foruma, i koliko imaš postova/korisnika?
Koja je verzija smfa?

zvonano

Ja nisam pokrenuo forum nego moj kolega. Nas su tri administratore, forum je star nekoliko godina, ima oko 200 korisnika i jako puno postova.

A što se tiče ovog stvarno neznam ništa, ako je moguće da ti pošaljem uername i pass, pa ako možeš da pogledaš. Jer stvarno neznam što napraviti a u ovim stvarim sam amaterčina. Hvala.

Dzonny

Ok, kakogod okreneš moraš imati pristup ftp podacima kako bi rešio problem. Tako da ako si samo administrator na forumu i nemaš ftp pristup, nema vajde.

Advertisement: