News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Ad Management Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 09, 2006, 04:43:43 AM

Previous topic - Next topic

KeSaiR

2.0 RC3 için türkçe dil dosyaları mevcut mu? eğer değilse hangi dosyaları türkçeye çevirmem gerekir?

asduskun

merhaba ben adsense reklamiyla widgetbox i menunun hemen altinda yanyana koymak istiyorum ancak herseyi denedim olmadi kodlari ayri ayri ekledim seceneklerden ikisinide ...below menu yaptim ama sadece biri gozuktu iki kodu da tek reklam icine koydum yine olmadi yine tek reklam gozukuo digeri gozukmuo, arada <br> varsa sil dedi bazilari ki yoktu <br> falan yine de olmuyo bunun sebebi nedir acaba nasil halledebilirim? asagidaki resimde adsense reklami var hemen sag tarafina koymak istiyorum widget i

ve burda da kodlar ad management a koydugum sekliyle

<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "xxx";
/* 728x90, olu?turulma 13.07.2010 */
google_ad_slot = "1728552187";
google_ad_width = 728;
google_ad_height = 90;
//-->
</script><script type="text/javascript" src="http://cdn.widgetserver.com/syndication/subscriber/InsertWidget.js"></script><script type="text/javascript">if (WIDGETBOX) WIDGETBOX.renderWidget('833bb413-81d9-426c-a9e0-03db516ce962');</script><noscript>Get the <a href="http://www.widgetbox.com/widget/babylontranslation">Babylon Text Translation Box</a> widget and many other <a href="http://www.widgetbox.com/">great free widgets</a> at <a href="http://www.widgetbox.com">Widgetbox</a>! Not seeing a widget? (<a href="http://docs.widgetbox.com/using-widgets/installing-widgets/why-cant-i-see-my-widget/">More info</a>)</noscript>

asduskun

lutfen bilen biri cevap verebilir mi, bu bolumun adini turkce duyarsizlik olarak degistirin bence

emeric1

ya herşeyi yaptım utf8e çevirdim ama türkçe olmadı paneldeki ya olmadı sabahtan beri deniyorum

emeric1

smf 2.0 RC3 için utf8 dil dosyası olan varmı ?

ALTAY

Türkçesi çok kötü adam çeviremediğini silmiş, çeviremediğini silmiş. O yüzden ben kullanmadım bazı yerler boş çıkıyor bir baktım orjinaldeki bazı yerler TR ile tutmuyor. Boşuna üye olmayın bence.

PLAYBOY

Son 4 saattir bu modla ugrasiyorum ve yapmadigim denemedigim sey kalmadi.

Anladigima gore default tema kullanmiyorsaniz kendi temanizdaki dosyalarda manuel degisiklikleri yapmaniz lazim. Ama manuel degisiklikleri yaptiginda parse error hatasi veriyor. index.template.php deki degisikliklerden birini yaptigim anda parse error veriyor.

Bu modu adam akilli ozel temalarda kullanmanin yolu yok mu? Ingilizcemde var. Ingilizce olarakta arastirdim. php bilgimde biraz var. Ama yinede yapamadim. Onerileriniz ve cozumlerinizi bekliyorum arkadaslar.

1.1.12

xseaplus

Aynı sorun bende de var, default temaya yükledim, sıkıntı yok ancak kendi temamda manuel olarak yapmam gereken değişiklikleri yapamıyorum çünkü değiştireceğim kodları bulamıyorum index.template.php dosyamda :(

PLAYBOY

Ben sorunu hallettim. Sayilir :)
Turkce dosyasi var. Dogru surum turkce dosyasini aldigindan emin ol. Sonra defaul temaya ve icindekilere ne yapiyorsa aynisini kendi temanin icindekilere yap. Ayrica turkce dosyalarini kendi temanin icindeki dosyalara ekle. Olay cogunlukta cozuluyor. Ama sanirim hala istedigim her yerde reklam cikaramiyorum. Butun secenekler tam olarak calismiyor ama bu cozum olayi buyuk cogunlukta cozuyor. simdilik bu kadar yardim edebilirm.

xseaplus

Bende dil problemi yok...
İstediğim yerde reklam çıkaramıyorum ben de senin gibi, çünkü temamdaki index.template dosyasında ilgili kodları nereye koyacağımı bulamadım...

xseaplus

Ad Management Türkçe Destek?

Güncel...

Emre A.

PLAYBOY

Quote from: Emre Y on December 04, 2010, 03:20:35 AM
Quote from: xseaplus on December 03, 2010, 07:10:06 PM
Ad Management Türkçe Destek?
Güncel...
bu ne demek?

Galiba "Gormediniz sanirim benim mesaji. Bir yardim edin yaw!" demek istedi :)

Neyse konumuza donersek, keske bu mod la galeri ve portaldada reklam yayinlanabilseydi. Saatlerdir galeride reklam yayinlamaya calisiyorum. Bir turlu yapamadim.

stratovarios

Arkadaşlar modu 2.0 RC4 sürümünde kullanan var mı? bende sürekli

2.    Değişiklik Yap    installrc4.xml    Modifikasyon inceleme hatası
3.    Değişiklik Yap    installrc4.xml    Modifikasyon inceleme hatası

veriyor. Manuel kurulumuda denedim fakat kodlama hatasıyla karşılaştım. Gözümden kaçan nedir? Yardım ederseniz sevinirim.

trgycm

merhabalar.

ben modu localhostta paket olarak kurdum.

bundan önceki denemelerimde de hep şurayar olmadı
resimde işaretlediğim yer hiç çıkmıyor ne yaptımsa olmadı. bir yardım edin lütfen. manuel kurdum olmadı paket kurdum yine aynı.

dookie1616

öncelikle herkese merhaba 
benim bu mod ile ilgili bir sorunum var ben reklamları güzel bi şekilde ekledim ve calıştıda ama sorunum ben bir tane reklam kodu ekliyorum o admın panelinden 2 tane acıyor ve 2 tanede reklam üst üste cıkıyor ve  kötü duruyor lütfen bi yardım edin

ByGeCe

Soru Sormadan Once

www.devrekanim.com

Çözüme Katkin Yoksa Sorunlardan Bahsetme

dookie1616

<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "";
/* forumaltüst */
google_ad_slot = "4687424912";
google_ad_width = 728;
google_ad_height = 90;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="hxxp:pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js [nonactive]">
</script>

kod bu ama sadece reklam degil başka birşey yapsam bile otomatik hemen 2 tane acıyor

dookie1616

dookie1616

Quote from: dookie1616 on November 20, 2011, 04:17:07 PM
öncelikle herkese merhaba 
benim bu mod ile ilgili bir sorunum var ben reklamları güzel bi şekilde ekledim ve calıştıda ama sorunum ben bir tane reklam kodu ekliyorum o admın panelinden 2 tane acıyor ve 2 tanede reklam üst üste cıkıyor ve  kötü duruyor lütfen bi yardım edin

Advertisement: