News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

eŞSiZ | uNiQue | Multicolor

Started by BuGRa528, March 27, 2007, 04:21:33 PM

Previous topic - Next topic

ayfan

baştan güzel gözüktü gözüme ama kullanmaya başlayınca hata verdi bir kaç yerde ben şahsım adına söylim beyenmedim görüm güzel ama biraz daha geliştirilebir... saygılar By.CaPTiVe ۰۪۪۫۫●۪۫۰

JSizzal

Hello how do you convert all the mouse-overs into english.

It will be very much appreciated..

sanguinary

Arkadaslar Eşşiz Temada konunun içinde msjların gönderme saatleri yazmıyor.Bunu nerden ayarlayacagız yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

micro3

Ek Menu Bolumu Bos.. Onu Nasil Dolduracaz ?

Yağız...

micro3

Biraz Daha  acik yazsan ? Sana zahmet.. bir Ornek verebilirmisin

micro3

tamam anladim Tsk Ederim hallettim Saol :)

artmen

arkadaşlar
" satır içi kısa yolları etkinleştir " seçili olmasına rağmen alt konu başlıkları yan yana çıkıyor. halbuki ben onların alt alta(sanırım dal görünümü deniyor) çıkmasını istiyorum.nasıl yapabilirim. teşekkürler
bakmak isterseniz:

www.okulplatformu.com

Aslına bakarsan 2 gün önce forum böyleydi.hoteditor yüklemeye çalıştım.forum gitti.temayı sildim ve essiz temeyı tekrar kurdujm.açtığımda bazı yerlerde yine hatalar verdi.o dosyaları yenisiyle değiştirdim.şimdi olmuyor. görünümü benim istediğim gibi yapan kod nerdeyse büyük ihtimalle orada sorun vardır diye düşünüyorum. çünkü dediğim gibi 2 gün önce forum konularının isimleri alt alta çıkıyordu. yani bir konuya ulaşmak istedikçe  başlıklar yan yana değil alt alta yazıyordu. selamlar
artmen
öğretmen 
www.okulplatformu.com
EĞİTİMİN YÜKSELEN DEĞERİ
www.avanosgazetesi.com

4LP3RUZ1

Bu bölümün dili İngilizcedir, lütfen herkesin anlamayacağı konuşmaları en aza indirin.

The language of this board is English, please keep other languages to a minimum.

Tema ile ilgili problemleri Türkçe tartışmak istiyorsanız lütfen: bu bölümü kullanın.
Frozen frogs are back :(

Apllicmz

hello someone to speak EN OU PT i need some Help ...in this theme

adicrst

It would be a great theme indeed if the english would work on it :| How do you change it ?...i changed the main language in the admin panel to english, even in my profile is in english and there still are characters that don't show up or it's in turkye when i have the mouse over...

Any help ?

bilgifrm

S.a Kardeş Gerçekten Cok Güzel Bir Çalışma                       NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Bu smf 1.1.4 e olur deme :D

Apllicmz

Thank

I need some help

can puty that themes  portuguese

i see all 2 linguage En/TuK

i try to translate but menu gif she not work...

eaomupdr

şu summer time temasının downloadını verin artık lütfen yakında yazıyo ama uzun zamandır bekliyorum lütfen verin başarılarınızn devamını diliyorum bu arada

foxdie

kardes bu temada siyah varmı peki? turkce dil desteği de yanındamı gelio yani ben yeniyim de ondan sacma sapan sorular soruyo olabilirim idare et :)

Sincere

Hello and thank you very much for this nice MultiColor theme.

I would like to strongly encourage you to port it to smf2.0.

Nice Regards.

Do you need a special mod for your smf forums? contact me for a quote.

Stormfront

Quote from: BuGRa528 on March 27, 2007, 04:21:33 PM
Link to the theme

Turkish/Türkçe:Tema özellikleri tüm içerikleriyle birlikte 1 hafta içinde koyulcaktır.
English/İngilizce:The properties of thema will put with all contents in a week.

Turkish/Türkçe: Şimdilik Şöyle bir açıklama yapalım.Sitenizde yabancılar varsa forumun tümünü ingilizce sürmen imkanınız ortaya çıkıyor.Resimlerden yazılara kadar ingilizce oluyor.Menu butonuna tıklayınca karşına güzel bir menü çıkıyor.Bilgisayarınızdaki BAŞLAT menüsünü düşünebilirsiniz.Yeni Kayıt sitemi, temaya özel mesajlardaki profil alanı, ve birçok özellikler temada yeniden yaratıldı.1.1rc3 ve üstü sistemlerde uyumludur tema.'Kullanılan Tema' dan ayarlanabilen birçok özellik temada bulunmaktadır.Ve Tema Multicolor Özelliği taşımaktır.1 Orjinal renk dışında 11 tane renk bulunmaktadır.

English/İngilizce:Now,lets say it.If there is strangers in your site,you see that,it's impossible to do English all of the site.Everything is English from writings  to photos.When you click on the "Menu" key,you see a beautiful menu.You can think your "Start" menu in your pc.New registration system,profile zone in messages special to the theme,and a lot of special features created again in the theme.The theme is harmonious with 1.1rc3 and systems on it.There is a lot of specialities you can set in the theme.And there is Multicolor Speciality in it.There are 11 colors exterior 1 original color.
Theme Demo: http://www.karmancorman.net/forum/index.php?theme=4

Yardımı Geçen arkadaşlara Teşekkür Ederim..
Where can I see a demo of the template?
Bulgarian nationalist forum http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php SMF 2.0.1 Final

Advertisement: