News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

1.1.11 Üyelere Mail Gönderme Sorunu

Started by nserhantr, December 08, 2009, 03:44:15 PM

Previous topic - Next topic

Hoochie Coochie Man

Tamamdır gönderiyor, ancak bu sefer junk mail olarak gidiyor.. Şimdi onu araştırayım..
İnadına SMF 1.1.X

Yağız...

Quote from: Hoochie Coochie Man on April 27, 2010, 02:38:37 PM
Tamamdır gönderiyor, ancak bu sefer junk mail olarak gidiyor.. Şimdi onu araştırayım..
Bildiğim kadarıyla hosttan kaynaklanıyordu bu :)

Hoochie Coochie Man

Anlamadığım bir şekilde bu sorun da çözüldü :S
Teşekkürler..
İnadına SMF 1.1.X

Özgür

Kendiliğinden çözüldüyse hosttandır Erhan. Sorun varsa mail yollamayı belli bir süre kapamış olabilirler. Ama yok hosta sordum öyle birşey yok diyorsan işte o zaman gizemli bir hal alır olay :D
So Long

Hoochie Coochie Man

Hehe :D Host'a hiçbirşey sormadım konu hakkında :)
Neyse fazla kurcalamayalım, gizemli şeyleri severim, gizem iyidir :)
İnadına SMF 1.1.X

Türk

Bende bu problem var aynı problem , şifre hatırlatma mailleri , aktivasyon mailleri ve saire hiçbiri gitmiyor.Tüm ayarlar yerli yerinde.Hostu aradım ve sorun olmadığını söylediler.Ne [nofollow] yapabilirim tavsiyesi olan var mı ? 1.1.11 sürümüne geçince oldu ne olduysa sıkıldım artık..

BlaBlaBla121

Quote from: Türk on April 30, 2010, 05:12:54 AM
Bende bu problem var aynı problem , şifre hatırlatma mailleri , aktivasyon mailleri ve saire hiçbiri gitmiyor.Tüm ayarlar yerli yerinde.Hostu aradım ve sorun olmadığını söylediler.Ne yapabilirim tavsiyesi olan var mı ? 1.1.11 sürümüne geçince oldu ne olduysa sıkıldım artık..

Güncel.
www.webcanavari.net
www.rapcanavari.net
www.rockcanavari.net
www.resimcanavari.net
www.kadincaforum.net

webcanavari - rapcanavari - rockcanavari

Advertisement: