Eroare tema noua

Started by biggynr3, December 26, 2009, 11:14:50 PM

Previous topic - Next topic

biggynr3

Am forum smf20rc2 . Am inslat de curand o tema noua si am ur. eroare:




Ce se intampla mai exact:
- daca campurile de la profilul celui de sus ( 1)  depasesc nivelul semnaturii (2) , profilul celui de sub el apare mai in dreapta. Vreau sa stiu si eu daca este ceva ce pot sa fac.

-=[Vyorel]=-

Intreaba autorul temei. El iti poate raspunde exact.
My mods for SMF - [6].

biggynr3

Alt ajutor mai poate da cineva?  ???  Daca nu asa am sa fac...

-=[Vyorel]=-

Quote from: biggynr3 on December 27, 2009, 05:44:45 PM
Alt ajutor mai poate da cineva?  ???  Daca nu asa am sa fac...
Eu zic ca se poate, dar reciteste asta:
Quote from: Relyana on December 27, 2009, 01:10:09 PM
Atata timp cat nu oferi raspunsuri la intrebarile ce ti se adreseaza si nu oferi nici detalii complete privind problema cu care te confrunti ma indoiesc ca vei gasi pe cineva dispus sa ghiceasca rezolvarea.   :)
My mods for SMF - [6].

Relyana


biggynr3

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=355594.msg2424857#msg2424857

nu am inteles prea bine ce a vrut sa spuna... ad dori sa stiu daca este ceva exact de facut , dar nu sa scot din campurile "profilului" asa cum cred eu ca mi-a cerut autorul.

Relyana

Era vorba de o eroare pe care Bloc a corectat-o ieri in urma sesizarilor din topicul de suport pentru acea tema (un motiv in plus pentru a sesiza astfel de erori direct autorului).  ;)

Iti recomand sa reinstalezi tema respectiva folosind ultima versiune incarcata de Bloc.

biggynr3

Asta fac acum . Revin sa te anuntz daca a mers sau nu :D Tks anyway

Relyana

 biggynr3, este totul OK acum? :)

-=[Vyorel]=-

Quote from: Relyana on January 11, 2010, 04:15:48 PM
biggynr3, este totul OK acum? :)
Si-a schimbat tema forumului. Eu cred ca nu mai are nevoie de ajutor aici. :P
My mods for SMF - [6].

Relyana

OK, voi considera acest subiect rezolvat avand in vedere ca problema semnalata de biggynr3 a fost corectata intre timp de creatorul temei.

biggynr3, daca mai ai totusi nevoie de clarificari esti binevenit sa marchezi acest subiect de discutie ca fiind nerezolvat.

Advertisement: