News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Χρειαζομαι βοηθεια

Started by maestros 1, December 20, 2009, 02:05:51 PM

Previous topic - Next topic

maestros 1

παιδια μπορει καποιοσ να με κατατοπηση πως μπορω να βαλω ( hide ) για κλειδωμα cd dvd ??αν μπορειτε οσο γινετε πιο αναλυτικα γιατι ειμαι και λιγο ανιδεος με το θεμα!!δεν ξερω ουτε απο που να ξεκινησω!! γι αυτο ειπα και πριν (αναλυτικα).Σας ευχαριστω

Πάνο

Υπάρχουν διάφορα πακέτα που μπορείς να εγκαταστήσεις στο forum σου. Μπορείς να τα βρεις στα Modifications.
Άσπρη είναι η άρια φιλή, η σιωπή, τα λευκά κελία, το ψήχος, το χιόνι, οι άσπρες μπλούζες των γιατρών, τα νεκροσέντονα, η ηρωίνη. Αυτά λίγο για την αποκατάσταση του μαύρου...

maestros 1

pt 8 kane kati na vro mia akri giati to'xw xasei.


maestros 1

σ ευχαριστω φιλε μου για την βοηθεια αλλα εδω ο πινακας που μοθ δειχνεις εχεο 5 επιλογες (post settings-hide tag special-bulletin board code-cencored words-topic settings )στον δικο μου πινακα διαχειρισεις δεν υπαρχει η επιλογη hide tag special.εχει μονο τις 4 επιλογες.γιατι?εχω κανει  καπου λαθος σε καποιοες αλλες επιλογες  για να μου εμφανισει το hide?? σας ευχαριστω για το ενδιαφερον σας

maestros 1

vllasg μονο αυτα εχει (Ο κώδικας BBC (Bulletin Board Code) μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να μορφοποιήσει τα μηνύματα της δημόσιας συζήτησης. Για παράδειγμα, για να τονιστεί η λέξη 'σπίτι' μπορείτε να γράψετε σπίτι. Όλες οι εντολές του BBC περικλείονται από άγκιστρα ('[' και ']').
  Ρυθμίσεις μηνυμάτων    Κώδικας BBC    Απαγορευμένες λέξεις  Ρυθμίσεις θεμάτων   

Λειεπει η επιλογη hide


Advertisement: