News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

birtürlü çözemedim

Started by rodi76, January 04, 2010, 06:12:01 AM

Previous topic - Next topic

rodi76

arkadaşlar birhafta önce ücretsiz domain ve hosta SMF kurdum kategori ve bölümleri oluşturdum orunsuz çalıştı  fakat reklamlardan sıkılıp yeni paralı domain ve host aldım ftpye sorunsuz kurulum yapıyorum fakat /instal.php yi çalıştıramıyorum  bozuk bağlantı diye hata veriyor sorun nerede ola bilir

Gurbet_42

Dokümantasyon  bölümünü bir inceleyin kardeş.

akorkut

Quote from: rodi76 on January 04, 2010, 06:12:01 AM
arkadaşlar birhafta önce ücretsiz domain ve hosta SMF kurdum kategori ve bölümleri oluşturdum orunsuz çalıştı  fakat reklamlardan sıkılıp yeni paralı domain ve host aldım ftpye sorunsuz kurulum yapıyorum fakat /instal.php yi çalıştıramıyorum  bozuk bağlantı diye hata veriyor sorun nerede ola bilir

1- Aldığınız host Linux tabanlı mı?
2- Host firması ile görüşmeyi denediniz mi?

rodi76

yaa ben bu sorunu çözdüm üstelik forumun kurulumu ve diğer bütün işlemleri bitidirdim fakat en son birr tema yükledim yükledikten sonra  site tamamen gitti  ftpde  bütün klasörler dosyalar ve public_html klasöründeki bütün dosya ve klasörler silindi üstetik public_html klasörünü kilitledi içine ne gire biliyorum nede sile biliyorum 

akorkut

Ftp den ulaşabiliyorsanız public_html ve varsa aynı dizinde bulunan diğer bir kaç dosyanın boyutuna bakınız.  Eğer diğerleri normal boyutunda iken public_html sıfır ise, host o dosyayı geçici olarak -güvenlik ayarları nedeniyle otomatik olarak - banlamış olabilir. Hosting firmasıyla görüşmeniz gerekir.

rodi76

[size = 12pt][= Ahbey link = topic quote author = 357827.msg2437859 # msg2437859 date = 1262643731]
Ftp den public_html ulaşabiliyorsanız ve varsa aynı dizinde bulunan diğer bir kaç Dosyanın boyutuna bakınız. Eğer diğerleri normal boyutunda iken public_html sıfır ise, ev sahibi o dosyayı geçici olarak-güvenlik ayarları nedeniyle otomatik olarak - banlamış olabilir. Firmasıyla Hosting görüşmeniz gerekir.[/ Quote]

bende öyle yaptım hesabı komple sildirip yeniden hesap açtırdım ama yine aynısı oldu bu sefer public_html klasörüne açtım forumu dizinin içne yüklediğim smf dosyalarını dışarı attı ve Diğer bütün dosya ve Klasörleri sildi public_html dosyası haiç Onuda yine kilitledi bir türlü anlayamadım ne olduğunu hostçumla görüşüyorum bakalım ne diyecek

Sorun çözüldü

Advertisement: