News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Hit Yardım

Started by kungiman, January 04, 2010, 02:36:54 PM

Previous topic - Next topic

kungiman

Arkadaşlar forumumu açalı 4ay oldu ama hala tekillerim vasat.bu konuda bana yardımcı olucak arkadaş arıyorum.

ayesoft

SM.ORG "smf" scriptinin destek sitesi olarak biliniyor, ancak sizin yardım istediğiniz konu genel anlamda "seo" ve bütünsel anlamda "webmaster" kategorisinde bir soru, şimdi bu sitenin amaçları ve bugüne kadar izlenen politika doğrultusunda gözlemlerime göre bu konun ilk okuyan moderatör tarafından kilitlenecek ancak kilitlenmeden ben sana ufak bir tavsiyede bulunuyum;

Bahsettiğin konu ile ilgili doğru arama yapabilmen için neden bahsettiğini bilmen önemli burda sana yardımcı olacak birkaç kelime verecem
yükselmek + seo + ayar + alexa + google + hit + sef + backlink + özgün + içerik (eklemek isteyen ekleyebilir)

şimdi bu kelimeler ile birkaç konfigusrasyonda sözcük öbekleri oluşturalım
"seo ayarları"
"google'da yükselmek" v.s alexa :P
"hit çekmek"
"backlink almak"

bunları kendin çoğaltabilirsin ve arama yapabilirsin emin ol 4 ayda uğraştığın vaktin 10/1 ini karşılaştığın bu makaleleri okuyarak geçirerek yani 10 gün gibi bir sürede 4 ayda gidemediğin yolu gidersin, ama yok ben araştırmam sorarım öğrenirim biraz yapım ağırdır öyle araştıramam kulaktan dolma bilsem yeter bana felan gibi bir düşünce içerisindeysen google'a;

"webmaster forumu"
"r10 net hani bize internet"
"iyinet iyilerin dostu kötülerin düşmanı"
"zone pardon anlamadım o ne"

ve benzeri öbekleri yazarak aratabilirsin.

Hadi geçmiş olsun, inşallah istediğin noktaya gelirsin
Dipnot : sadece aklında kalabilmesi için eğlenceli anlatmaya çalıştım başka bir niyetim yoktu

kungiman

sağol makale okumayı bende bılıyrm ama zamanım hıc olmadıgından Konuyu açmıştım.

tşk

ayesoft

Quote from: kungiman on January 05, 2010, 02:24:44 PM
sağol makale okumayı bende bılıyrm ama zamanım hıc olmadıgından Konuyu açmıştım.

tşk

e o zaman sana yazımın 2. bölümünü armağan ediyorum sana ve tüm kırık kalplere gelsin;
ama yok ben araştırmam sorarım öğrenirim biraz yapım ağırdır öyle araştıramam kulaktan dolma bilsem yeter bana felan gibi bir düşünce içerisindeysen google'a;

"webmaster forumu"
"r10 net hani bize internet"
"iyinet iyilerin dostu kötülerin düşmanı"
"zone pardon anlamadım o ne"

ve benzeri öbekleri yazarak aratabilirsin.

Advertisement: