News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Problem ze stylem

Started by onszula, January 07, 2010, 08:56:46 AM

Previous topic - Next topic

onszula

Witam  :)
Zainstalowałam bardzo ładny styl bardzo mi się podoba,ale mam problem ponieważ mi się rozjechał w przeglądarce firefoxa jest ok,ale w IE wygląda fatalnie.
Gdzie popełniłam błąd ?
Dodam, że wgrałam kilka modów- czy mogą być przyczyną problemu ?

Nolt

Mogą być przyczyną, ale nie koniecznie. Może być tak iż styl posiada brakujący element dla poprawnego wyświetlania w IE. Testowałeś na innych przeglądarkach prócz tych wymienionych?

onszula

Sprawdzałam  w dwóch przeglądarkach jak wyżej napisałam i tylko w IE wyglądał fatalnie ,ale go odinstalowałam i zostałam przy domyślnym stylu nie mam serca już szukać.... jak mi się jakiś podoba, to mam z nim problem, sama nie potrafię sobie poradzić więc dałam się na luz >:(

moje forum jest tu hxxp:korola.cal.pl/forum/index.php [nonactive]
Pozdrawiam i dzięki że się odezwałeś. :)

Nolt

Chodziło mi czy sprawdziłeś na innych przeglądarkach (Opera, Chrome itd). Za szybko się poddajesz ;) trzeba było spróbować napisać do autora w temacie tego stylu możliwe że by Ci pomógł.

onszula

Quote from: Nolt on January 12, 2010, 05:05:10 AM
Chodziło mi czy sprawdziłeś na innych przeglądarkach (Opera, Chrome itd). Za szybko się poddajesz ;) trzeba było spróbować napisać do autora w temacie tego stylu możliwe że by Ci pomógł.

Nie sprawdzałam w innych, a co do napisania, to chyba trzeba znać angielski a ja tylko po rosyjsku i podstawa :) to co w szkole mnie uczyli  ;D

Advertisement: