News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Problem ze stylem

Started by onszula, January 07, 2010, 08:56:46 AM

Previous topic - Next topic

onszula

Witam  :)
Zainstalowałam bardzo ładny styl bardzo mi się podoba,ale mam problem ponieważ mi się rozjechał w przeglądarce firefoxa jest ok,ale w IE wygląda fatalnie.
Gdzie popełniłam błąd ?
Dodam, że wgrałam kilka modów- czy mogą być przyczyną problemu ?

Nolt

Mogą być przyczyną, ale nie koniecznie. Może być tak iż styl posiada brakujący element dla poprawnego wyświetlania w IE. Testowałeś na innych przeglądarkach prócz tych wymienionych?

onszula

Sprawdzałam  w dwóch przeglądarkach jak wyżej napisałam i tylko w IE wyglądał fatalnie ,ale go odinstalowałam i zostałam przy domyślnym stylu nie mam serca już szukać.... jak mi się jakiś podoba, to mam z nim problem, sama nie potrafię sobie poradzić więc dałam się na luz >:(

moje forum jest tu hxxp:korola.cal.pl/forum/index.php [nonactive]
Pozdrawiam i dzięki że się odezwałeś. :)

Nolt

Chodziło mi czy sprawdziłeś na innych przeglądarkach (Opera, Chrome itd). Za szybko się poddajesz ;) trzeba było spróbować napisać do autora w temacie tego stylu możliwe że by Ci pomógł.

onszula

Quote from: Nolt on January 12, 2010, 05:05:10 AM
Chodziło mi czy sprawdziłeś na innych przeglądarkach (Opera, Chrome itd). Za szybko się poddajesz ;) trzeba było spróbować napisać do autora w temacie tego stylu możliwe że by Ci pomógł.

Nie sprawdzałam w innych, a co do napisania, to chyba trzeba znać angielski a ja tylko po rosyjsku i podstawa :) to co w szkole mnie uczyli  ;D

Advertisement: