Twitter Modu?

Started by Özgür, January 09, 2010, 01:36:59 PM

Previous topic - Next topic

Özgür

Arkadaşlar bir twitter modu yapmayı planlıyorum. İletileri yada konuları otomatik olarak belirlenen twitter hesabına gönderebilecek, üyenin tiwtter hesabı varsa son girdilerini profilinde yada imzasında gösterecek, mesajları retweet yapabilecek.
Zaten var böyle bir mod. Ama copyright ekliyor. Benim modumda (daha önce olduğu gibi) böyle birşey olmayacak.
So Long

grafitus

"Twitter"ı hiç kullanmak nasip olmadı (Firmalar dışında da kullanmanın bir anlamıda olduğunu düşünmüyorum ama neyse.). Sanırım belittiğin modifikasyon bu? Baktığım zaman "Twitter"da yazılan durum güncellemelerini konu olarak yayınladığını anlıyorum. Umarı doğru anlıyorumdur? Yanlız sen bunun sadece reklamsız olanını yazacaksan bence az olur. yapmışken "AJAX"lı forum üzerinden "Twitter" durumunu güncellme olayını da yapsan güzel olur.

Son olarak kolay gelsin.

Alpay

Kolay gelsin ancak modifikasyon yazmaya karar verdiysen benimde aklımda olan bir modifikasyon war bari onuda hallediver :D Çünkü benim zamanım yok iş yüzünden..

Modifikasyon ; Kişinin profilinde ileti , konu arama gibi :) ve pm lerde pmler arasında ileti arama

adamın 200 sayfa iletisi var iletisini bulmak için biton vakit geçiyor :)
Aslında bu SMF nin bir eksigi gibi :)

grafitus

Alpay arama sayfasında Kullanıcı tarafından kutucuğunu kullansana. : )

Alpay

Quote from: grafitus... on January 10, 2010, 10:19:56 AM
Alpay arama sayfasında Kullanıcı tarafından kutucuğunu kullansana. : )

Ben profiline kişinin girip orada arama yapmak istiyorum :) Oraya bir kutucuk konup detaylı aramaktan bahsetmiştim aramanın tabi ki bir ton yolu var :)

Özgür

Quote from: Alpay on January 10, 2010, 09:56:43 AM
Kolay gelsin ancak modifikasyon yazmaya karar verdiysen benimde aklımda olan bir modifikasyon war bari onuda hallediver :D Çünkü benim zamanım yok iş yüzünden..

Modifikasyon ; Kişinin profilinde ileti , konu arama gibi :) ve pm lerde pmler arasında ileti arama

adamın 200 sayfa iletisi var iletisini bulmak için biton vakit geçiyor :)
Aslında bu SMF nin bir eksigi gibi :)
Kişinin iletisini arama yaparak bulabilirsin ki. http://www.simplemachines.org/community/index.php?action=search burada "Kullanıcı tarafından:" kısmına kullanıcı nickini yazarsan sadece o kullanıcının iletileri arasında arama yapar :) Özel mesajlarda ise http://www.simplemachines.org/community/index.php?action=pm;sa=search buradan arama yapabiliyorsun zaten.
So Long

Advertisement: