News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

php fusion dan smf convert etme

Started by islamdenizi, January 10, 2010, 08:36:02 AM

Previous topic - Next topic

islamdenizi

selamun aleykum php fusion sistemimi sildim yerine smf kurdum
şimdi fusionda 2000 uzerind euyem vardi bunu smf aktarmak istiyorum konularimida aktarma konsunda ingilizce yazilmiş bir kac başlik buldum ama nasil ne şekilde yapilkacagi konusunda bir bilgi goremedim..
fusionun yedegi elimde mevcud
sizden ricam ne şekilde adim adim nasil yaparim bunu ögrenmek bilen arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşirsa sevinirim..
bir kac kişi daha var tanidigim smf dusunuyorlar ama onlarda kurulu olan fusion sistemindeki uye ve konulari kaybetmek istemiyorlar..

islamdenizi

fusion db sini smf db yukledim
sonra dosyayi indirdim icinden cıkan
convert.php
ve
phpfusion7_to_smf.sql
forum ana dizinine attim
siteismi.com/forum/convert.php
gerekli yerleri doldurdum bole bir
hata cıktı
QuotePHPFusion 7.0.x. için ayarları bulunamadı Lütfen çift yolunu kontrol edip tekrar

deneyin.
Devam etmeden önce
Bu çevirici ve SMF zaten yüklü yüklemenizin düzgün çalıştığını varsayar. Bu kopyalar mesaj ve veri "kaynak" SMF'ye içine PHPFusion 7.0.x yüklenmesi, gelen bu yüzden SMF yüklemesi olmadan çalışmaz. Tümünü ya da bir SMF kurulumu verilerin olacak üzerine.
Eğer iki yazılımları ayrı dizinler yüklenir, SMF diğer veritabanı erişimi gerekir kullanarak yüklenen MySQL hesabı. Her iki durumda da hem aynı MySQL sunucusu yüklü olmalıdır.
Neredeler?
Dönüştürücü sadece iki yüklemeyle bilmek, ardından da kendisi için her şeyi ele almak gerekir gerektiğinde
.

Advertisement: