News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

ziyaretci sayisi

Started by Mid, January 18, 2010, 02:32:58 AM

Previous topic - Next topic

Mid

konu dogru yerde degilse kusura bakmayin ilk mesajim

Forumda ziyaretci sayisini artirmak icin ayni anda farkli iplerden giris mumkunmu,proxy seklinde programi vs varmi

Tesekkur ederim

Mid

Modifikasyonlar temalar vs. Butur konular heryerde bulunabiliyor ama yukarida sordugum soruyu cok arastirdim cevabini bulamadim.

Simdi hicmi fikri olan yok..

Alpay

Şuana kadar yapılmadı galiba bir modifikasyon vardı ama unuttum onuda :) manuel bir modifikasyondu

sadece online süresini uzatarak siteden olan kişilerin sayısını yüksek tutabilirsiniz orjinal yazılımda..

Mid

modifikasyon yada program oldugunu dusunuyorim. Gecen foruma 100'e yakin user girdi hepside ayni anda giris yapti. Up adreslerinin sadece son rakamlari farkli idi, bu tesaduf degil. Bir program oldugunu biliyorum ama bulamadim.

Yağız...

Onlar genellikle arama motorları örümcekleri oluyorlar :)

Mid

Hocam arama motoru orumcekleri ile userleri ayirt edebilecegimi dusunuyorum. Kullanicinin birisi pm ile proxy alacagini soyledi ve ardindan yuze yakin proxy girisi oldu. Bu yuzden arastiriyorum ve boyle bir program oldugunu duymustum. Coder bir kardes yapilabilecegi soyledi onu bekliyorum. Ama bu is coderler icin zor olmasa gerek

Advertisement: