News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Zabrana promene korisničkog imena

Started by munze80, January 20, 2010, 09:53:28 AM

Previous topic - Next topic

munze80

Na koji način mogu članovima foruma da zabranim da menjaju svoj username. Da li postoji opcija u Admin panelu, ne mogu da je nađem? Pretpostavljam da je negde u Members/Permissions.

PiXeLbRe

ACP > Members > Permissions > Regular members > Delete account > odstikliraj oba

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Quote from: PiXeLbRe on January 20, 2010, 01:09:35 PM
ACP > Members > Permissions > Regular members > Delete account > odstikliraj oba

@Pixel: Ovo sta si ti napisao je za brisanje account-a.. a pitanje je bilo mjenjanje username..

@munze: Mislim da clanovi nemogu mjenjat username..da to samo mozes ti kao administrator.. u svakom slucaju, jos cu malo vidjet na netu pa javim..ali mislim da ne mogu mjenjat..

PiXeLbRe

Juuuu :D
Biće da nisam pažljivo čitao  ;D

Configuration > Features and Options > odštikliraj Allow users to edit their displayed name?

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Quote from: PiXeLbRe on January 20, 2010, 04:12:57 PM
Juuuu :D
Biće da nisam pažljivo čitao  ;D

Configuration > Features and Options > odštikliraj Allow users to edit their displayed name?

Hehe izgleda da niti drugi put nisi citao :D hehe.. ovo je za clanove da mogu mjenjat ime kojem im pise na forumu.. a ne username :D

munze80

Quote from: PiXeLbRe on January 20, 2010, 04:12:57 PM
Juuuu :D
Biće da nisam pažljivo čitao  ;D

Configuration > Features and Options > odštikliraj Allow users to edit their displayed name?

Ovo je rešilo problem pošto su neki članovi promenili displayed name, a username je ostao isti. Izgleda da samo ja kao admin mogu da menjam username.
Može se ova tema smatrati da je rešena.
Hvala vam.

Advertisement: