News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Facebook Like Mod (2.0)

Started by [istay10.com], June 25, 2011, 08:21:33 PM

Previous topic - Next topic

[istay10.com]

Facebook Like Mod

Mod: Facebook Like Mod
Yazan: bluedevil

Açıklama: Uygulama sayesinde forumda açılan konuların Facebook üzerinde beğenilip, paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

URL:http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2543

Modifikasyon : Paket kurulumda her hangi bir hata alınmamış olup, SMF 2.0 ile uyumludur.

Kurulum sonrası aşağıdaki gibi dil dosyalarında değişilik yaparak kullanabilirsiniz.

Gerekli ayarlar için ekteki adım1 görüntüsündeki gibi "Modifikasyon Ayarları" kısmından beğen butonunu aktif ediniz. Ardından adım2 adlı resimdeki gibi ;

"Yönetim Merkezi » Kategoriler |- Bölümleri Düzenle" adımından beğen butonun çıkmasını istediğiniz kategorilere tıklayarak güncellemeniz gereklidir. Bu mod sayesinde siz hangi kategoride butonu aktif ederseniz, o kategorideki konularda Facebook Beğen butonu aktif olacaktır.

./Themes/default/languages/Modifications.turkish-utf8.php

Bul
?>

Öncesine Ekle
//Begin mod Fecebook Like
$txt['facebookLike_allow'] = '[FacebookLike] Forumda Beğen Butonu Aktif Edilsin Mi?';
$txt['facebookLike_board_enable'] = 'Beğen Butonu Aktif [Facebook Like mod]';
$txt['facebookLike_board_enable_desc'] = 'Bu ayar ile kategorideki konuları Facebook da paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.';
//End mod Facebook Like

./Themes/default/languages/Modifications.turkish.php

Bul
?>

Öncesine Ekle
//Begin mod Fecebook Like
$txt['facebookLike_allow'] = '[FacebookLike] Forumda Beğen Butonu Aktif Edilsin Mi?';
$txt['facebookLike_board_enable'] = 'Beğen Butonu Aktif [Facebook Like mod]';
$txt['facebookLike_board_enable_desc'] = 'Bu ayar ile kategorideki konuları Facebook da paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.';
//End mod Facebook Like

Mod yazarından izin alınmıştır.

Quote from: bluedevil on June 22, 2011, 04:39:14 PM
Quote from: [istay10.com] on June 22, 2011, 02:32:45 AM

Thank you. will update asap.
istasy10 ====> kıvılcımı biz çakarız, yangını sen çıkarırsın.

Advertisement: