News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

"Simplemachines.org"da Portal Kurulu mu?

Started by L Lawliet, February 06, 2010, 03:05:26 AM

Previous topic - Next topic

L Lawliet

Merhaba, "Simplemachies.org"da portal kurulu mu? Ana sayfada portal var sanki: http://www.simplemachines.org

Crazytoones

L Lawliet

ayesoft

ssi ile kendi portalınızı yapabilirsiniz ;)

ოկtђ

PureLove™

ben ezportal kullanıyorum ve gayet memnunum. mod sitesinde mevcut.
- -

Herkesi İnsan Hakları Konusunda Düşünmeye Çağırıyoruz...
Hayat, İclal Aydın ile güzeldir.
www.iclalaydinfan.com

grafitus

Quote from: PureLove™ on February 06, 2010, 08:44:28 AM
Demiyeyim, demiyeyim  dedim. Ama bari EzPortal kullandığınızı söylemeyin! Portalın "copyright"ı yeriine "Bir www.iclalaydinfan.com projesi" yazmak ve burda EzPortal kullanıyorum demek nasıl bir ahlâka sığıyor, lütfen ÖM ile açıklar mısınız?

ayesoft

Quote from: PureLove™ on February 06, 2010, 08:44:28 AM
Quote from: <grafitus /> on February 06, 2010, 08:56:03 AM
Demiyeyim deyim. Ama bari EzPortal kullandığınızı söylemeyin! Portalın "copyright"ı yeriine "Bir www.iclalaydinfan.com projesi" yazmak ve burda EzPortal kullanıyorum demek nasıl bir ahlâka sığıyor, lütfen ÖM ile açıklar mısınız?
haha ne ilksin nede son devam et ;)

hazır portal için tavsiyem simpleportal dır yok beğenmedim dersen portamx (biraz karışık gelebilir ama sağlamdır) tavsiye edebilirim.

ssi olayıda tamamen a'dan z'ye özelleştirebileceğin bir portal yapmanı sağlar, tam html birazda php (ssi kodlarını kişiselleştirmek için) bilgisine sahip olman gerekir.

Yok ben tatlı bişey istiyorum dersen portal yerine wordpress kullan derim, wp yide ssi ile tam olmasada yarım entegre edebilir wp yorumları smf üyelik ile yollattırabilirsin, işte o zaman kaymaklı kadayıf olur

tercih senin yolun başındaysan kesinlikle SP kur en kolay kullanabileceğin ve türkçe desteği en fazla olan entegre portal sistemi şuan için o ;)

kolay gelsin

PureLove™

İlk de değilim son da. böyle bir şeyi siteme de yakıştıramam kendime de.

ben açıklamasını grafitus arkadaşıma yaptım umarım o da bu konu altından açıklamasını yapar. bir özür bekliyorum.

bir de rahmetli atalarım demiş ki: dinime küfreden müslüman olsa. (üstünüze alınmayın lütfen teşbihte hata olmaz.)
http://www.hileci.org/yahsi-bati-izle-cem-yilmaz-indir/

- -

Herkesi İnsan Hakları Konusunda Düşünmeye Çağırıyoruz...
Hayat, İclal Aydın ile güzeldir.
www.iclalaydinfan.com

grafitus

Quote from: PureLove™ on February 09, 2010, 08:26:28 AM
İlk de değilim son da. böyle bir şeyi siteme de yakıştıramam kendime de.

ben açıklamasını grafitus arkadaşıma yaptım umarım o da bu konu altından açıklamasını yapar. bir özür bekliyorum.

bir de rahmetli atalarım demiş ki: dinime küfreden müslüman olsa. (üstünüze alınmayın lütfen teşbihte hata olmaz.)
http://www.hileci.org/yahsi-bati-izle-cem-yilmaz-indir/
Özel mesajımda da belirttiğim gibi özürlük bir durumu açıklamadınız bana...

Siteme gelirsek, sitemin altınada yazmışım: Dosyalar tanıtım amaçlıdır, diye. Uyarı da bulunmuş, hakkınız varsa söyleyin sileyim de demişim. Bundan doğal ne olaki? Ayrıca linke tıklayınca indirme linki falan da yok. Sadece fgragman. Linkteki "indir" kelimesi de SEO amaçlı olarak tarafımdan yazılmıştır.

* <grafitus /> Bir moderatör arkadaşımız konuyu kilitlesin. Konuyu biz PureLove ile ÖM sisteminde tartışacağız. Buranın işgal edilmesine, ortamın gerilmesine gerek yok.
Eğer ki öğrenmek istediğiniz bir şey olursa bana ÖM ile ulaşabilirsiniz.

Antes

Branding Copyright Ücretini ödemediğiniz sürece sizin ahlaksızlığınız olur , bunun yanında link ne kadar illegal gelsede içeriğine baktığınızda orada olan videonun sadece fragman olduğunu göremicek kadar kör olmadığınızı düşünüyorum , merak etmeyiniz ben bu işle derinden ilgileniyorum ve 300e yakın siteyi şikayet ettim bugüne kadar , bi 300 daha şikayet ederim hiç de umrumda olmaz , Copyright yerleştirin aksi halde sizin içinde gerekli yaptırımları uygulamaya çalışıcam , çok biliyosanız SSI ile kendi portalınızı yazın

* Antes , <grafitus /> 'a bakar ve takma dercesine bir işaret yapar

Yağız...

Quote from: grafitus... on February 09, 2010, 10:04:19 AM
* <grafitus /> Bir moderatör arkadaşımız konuyu kilitlesin.
EMREDERSİNİZ KOMUTANIM!

Advertisement: