IP adresa globalnim moderatorima

Started by bojan.vasic, April 14, 2010, 11:12:08 AM

Previous topic - Next topic

bojan.vasic

Pozdrav.

Interesuje me da li mogu i kako da omogućim globalnim moderatorima da vide IP adrese članova?

Hvala.

Cola-Coca

Znam 100% da postoji za to mod jer sam ga vidio ovih dana kad sam cesljao malo po SMF modovima, neznam vise gdje stoji ali mod postoji 100%.

Pozz!
I LOVE SMF

manix

Daj ljudi pisite vise koju verziju SMF-a koristite da bi bilo lakse  pomoci... ovo se odnosi na sve a ne samo na bojan.vasic, izvini bojane  sto to pisem bas u tvojoj temi :)

Svakako da mozes. to se nalazi u fajlu display.template.php... Tamo gde  se prikazuje ip adresa treba da dodas uslov da se prikaze i ako je grupa  = id grupe global moderatora
ne znam za mod ali ja bi resio ovako

u display.template.php zamenis

         // Show the IP to this user for this post - because you can  moderate?
         if ($context['can_moderate_forum'] &&  !empty($message['member']['ip']))

ovako

          // Show the IP to this user for this post - because you can  moderate?
          if ($context['can_moderate_forum'] &&  !empty($message['member']['ip']) &&  grupaKorisnika()= id grupe  super moda )
 
id grupe  super moda - to mozes da vidis Admin Control Panelu

u SSI.php dodas sledecu funkciju

//grupa korisnika
function grupaKorisnika(){
     global $context, $db_prefix;
    $idGrupe='';
     $zahtev = db_query("SELECT ID_GROUP FROM {$db_prefix}members WHERE  ID_MEMBER=". $context['user']['id'] ."");
         while ($red = mysql_fetch_assoc($zahtev)){
             $idGrupe= $red['ID_GROUP'];
         }mysql_free_result($zahtev);
             return $idGrupe;
}

ispred // Show a logout link.
i to je to jedino ako ti nije inkludovan SSI.php u index.template.php onda u njega doda require_once("SSI.php");

▓▒RapidBelgrade▒▓

dozvoli im da mogu da banuju i videce IP



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

manix


bojan.vasic


Advertisement: