News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Problem sa prikazom slika u postovima

Started by bockonocode, February 13, 2010, 09:04:05 PM

Previous topic - Next topic

bockonocode

Pozz,

Hteo sam da instaliram Ncode image viewer mod. verzija foruma mi je 1.1.11.

prilikom automatske instalacije je failovao na subs.php i modsettings.php pa sam ta dva fajla rucno instalirao.

i, kad stavim sliku u post, ne prikazuje se nista. sve je crno. a smajliji na primer normalno rade.

Ok rekoh, necu da se zezam sa time, daj uninstaliram mod i da vratim kako je bilo. idem na uninstal, i ona dva fajla sto sam rucno menjao vratim kako su bili, kad ono i dalje nece da prikaze slike.

dakle vratio sam sve lepo, ali imagese mi ne prikazuje uopste. zna li neko u cemu je problem?

Ljubavnik

Isprobao sam i ja, isto je kao i kod tebe. Radi samo na default temi, neće na drugim temama.

bockonocode

da, ok, ali mene interesuje kako sad da vratim da vidim slike normalno?

kao sto sam rekao, sve fajlove sam vratio onako kako su bili pre modanja, ali opet mi prikazuje samo crno na mestu gde bi trebala da bude slika u postu?

???

bockonocode

Resio sam. no i dalje mi nije jasno gde je bila greska. gotovo da sam sto posto siguran da sam sve lepo iskopirao, i da nisam nista maknuo. cak sam proveravao vise puta.

naime skinuo sam novi subs.php file i zamenio ga sa onim koji je bio do sad, i onda sam na njega dodavao sve kodove za modove koje imam...





Advertisement: