Molio bih pomoc....

Started by _MaX_PaYnE_, March 11, 2010, 02:34:38 PM

Previous topic - Next topic

_MaX_PaYnE_

Postovani clanovi,


1)  Instalirao sam SMF 2 i uredio dosta toga na FORUMU i sad kada sam stavio svoje slike za (new i no-new post) prikazuju se samo kada nema podforuma..., a kad imaju podforumi(childboards) slika se ne prikazuje nego samo pise "novi postovi" i kada udjem onda se tek prikazu slicice?? Dakle moze li se ikako napraviti da kad imaju novi postovi da se pirkaze odma, a ne tek kad udjes u taj podforum???

2) Moze li se instairati SimplePortal za SMF2??

3) Ima li neko neki prijedlog koji bi koristan MOD mogao dodati na FORUMU???
Zasad toliko....

Lijep Pozdrav,
           _MaX_PaYnE_

luisjanj

ja sam ga instalirao sa svog hard diska ides na paketi pa preuzmi pakete pa dole pod pregled nadjes portal u raru na hard disku i ubacis ga tako rarovanog

_MaX_PaYnE_

Quote from: luisjanj on March 11, 2010, 02:59:05 PM
ja sam ga instalirao sa svog hard diska ides na paketi pa preuzmi pakete pa dole pod pregled nadjes portal u raru na hard disku i ubacis ga tako rarovanog
sve isto tako odradim i pise mi da je uspjesno instaliran paket ali kad idem INSTALIRAJ pise mi ovo "The package you are trying to download or install is either corrupt or not compatible with this version of SMF."  :-[  :-X  :-\

luisjanj

koja ti je verzija smf kod mene je 2.0 RC1.2 a portal je 2.3

_MaX_PaYnE_

Quote from: luisjanj on March 11, 2010, 03:06:20 PM
koja ti je verzija smf kod mene je 2.0 RC1.2 a portal je 2.3
SMF 2.0 RC2

luisjanj

mislim da sa njim nije kompatibilan

LOVELORD

Quote from: luisjanj on March 11, 2010, 03:23:34 PM
mislim da sa njim nije kompatibilan

Jok ti si kompatibilan... Ja koristio i sljaka kao zmaj...

_MaX_PaYnE_

Quote from: LOVELORD on March 11, 2010, 06:06:14 PM
Quote from: luisjanj on March 11, 2010, 03:23:34 PM
mislim da sa njim nije kompatibilan

Jok ti si kompatibilan... Ja koristio i sljaka kao zmaj...
sredio sam i ja......
2) Moze li se instairati SimplePortal za SMF2?? Moze :)

1)  Instalirao sam SMF 2 i uredio dosta toga na FORUMU i sad kada sam stavio svoje slike za (new i no-new post) prikazuju se samo kada nema podforuma..., a kad imaju podforumi(childboards) slika se ne prikazuje nego samo pise "novi postovi" i kada udjem onda se tek prikazu slicice?? Dakle moze li se ikako napraviti da kad imaju novi postovi da se pirkaze odma, a ne tek kad udjes u taj podforum???

3) Ima li neko neki prijedlog koji bi koristan MOD mogao dodati na FORUMU???
Zasad toliko....

4) Kada sam instalirao Portal pojavio mi se jos jedan GUMB sa imenom "POCETAK" i gdje sad da odem da mu promjenim ime i stavim link da kad se klikne odma ide na drugu stranicu??? U SMF 1.1.11 je u index.template ovde nmg naci nikako???

Hvala Lijepo......

Veliki Brat

Quote from: _MaX_PaYnE_ on March 12, 2010, 04:25:16 AM

4) Kada sam instalirao Portal pojavio mi se jos jedan GUMB sa imenom "POCETAK" i gdje sad da odem da mu promjenim ime i stavim link da kad se klikne odma ide na drugu stranicu??? U SMF 1.1.11 je u index.template ovde nmg naci nikako???

Hvala Lijepo......

Sources/subs.php
Follow us on Twitter - Join us on Facebook - Visit our Website - Visit Forum

Web Designer & SEO Expert - WPZoom & IntenseDebate team member

SZD:M - Our latest work

_MaX_PaYnE_




1)  Instalirao sam SMF 2 i uredio dosta toga na FORUMU i sad kada sam stavio svoje slike za (new i no-new post) prikazuju se samo kada nema podforuma..., a kad imaju podforumi(childboards) slika se ne prikazuje nego samo pise "novi postovi" i kada udjem onda se tek prikazu slicice?? Dakle moze li se ikako napraviti da kad imaju novi postovi da se pirkaze odma, a ne tek kad udjes u taj podforum???

2) Moze li se instairati SimplePortal za SMF2?? Moze :)

3) Ima li neko neki prijedlog koji bi koristan MOD mogao dodati na FORUMU???
Zasad toliko....


4) Kada sam instalirao Portal pojavio mi se jos jedan GUMB sa imenom "POCETAK" i gdje sad da odem da mu promjenim ime i stavim link da kad se klikne odma ide na drugu stranicu??? U SMF 1.1.11 je u index.template ovde nmg naci nikako??? Sredjeno i to......
Ako moze ko jos savjetovati oko ova 2 problema bio bih mu zahvalan.....

Hvala Lijepo......

Advertisement: