News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Forum se ne učitava uspješno.

Started by rocknroller, March 10, 2010, 07:09:55 AM

Previous topic - Next topic

rocknroller

Danas, logiram se na forum i nikako da učita  index stranicu, zatim odem u cpanel foruma i vidim:
"Neuspješno spajanje sa simplemachines.org datotekom sa zadnjim novostima."

Zadnje što sam instalirao bilo je mod što prikazuje zastavice, ali poslije toga je forum jučer normalno radio??

Ne kužim u čemu je problem trebam pomoć!

rocknroller

#1
niti chat ne radi. i u error logu nema ništa!

Veliki Brat

A kakva ti je ovo skripta na dnu stranice posle </html> ?

I kakve ti to fajlove ucitava "filefactory"?
Follow us on Twitter - Join us on Facebook - Visit our Website - Visit Forum

Web Designer & SEO Expert - WPZoom & IntenseDebate team member

SZD:M - Our latest work

rocknroller

Quote from: Veliki Brat on March 10, 2010, 07:49:26 AM
A kakva ti je ovo skripta na dnu stranice posle </html> ?

I kakve ti to fajlove ucitava "filefactory"?

skidam backup da vidim što ucitava to sa filefactory. ne znam.
Skripta ne znam što je?

U kojoj datoteci bi se to trebalo nalaziti?

Veliki Brat

Pa otvori page source tvoje index stranice i zarolaj do dna dole, videces </body></html><script>bla bla</script>

Pa to me interesuje kakva ti je to skripta posle </html> jer posle toga ne bi trebalo nikakve skripte da se ubacuju. A i vidi se prazan prostor posle Stranica je generirana za 0.607 sekundi uz 17 upita. znaci nesto tu ima samo ne znam kakva je to skripta.
Follow us on Twitter - Join us on Facebook - Visit our Website - Visit Forum

Web Designer & SEO Expert - WPZoom & IntenseDebate team member

SZD:M - Our latest work

rocknroller

Quote from: Veliki Brat on March 10, 2010, 08:29:32 AM
Pa otvori page source tvoje index stranice i zarolaj do dna dole, videces </body></html><script>bla bla</script>

Pa to me interesuje kakva ti je to skripta posle </html> jer posle toga ne bi trebalo nikakve skripte da se ubacuju. A i vidi se prazan prostor posle Stranica je generirana za 0.607 sekundi uz 17 upita. znaci nesto tu ima samo ne znam kakva je to skripta.

Da tako sam i vidio skriptu, znaš li u kojoj datoteci foruma se nalazi ta skripta?

Veliki Brat

Follow us on Twitter - Join us on Facebook - Visit our Website - Visit Forum

Web Designer & SEO Expert - WPZoom & IntenseDebate team member

SZD:M - Our latest work

rocknroller

bila  je u index.php folder foruma,

maknuo sam scriptu, još nije sve ok, skidam backup od jučer pa da vidim dali ima skripta, promjenio sa password admina.

samo da učitam sajt u dreameweawer da potražim filefactory.

rocknroller

Znaš li koja dopuštenja trebaju biti za settings.php? ako je netko upao da uz put pokušam odgonetnuti slabu kariku.

Masterd

QuoteSettings.php(pokušati staviti CHMOD 600(ako svi korisnici na serveru imaju istu korisn.grupu) ili 660)

Cola-Coca

Quote from: rocknroller on March 10, 2010, 08:48:31 AM
Znaš li koja dopuštenja trebaju biti za settings.php? ako je netko upao da uz put pokušam odgonetnuti slabu kariku.
treba biti 666
I LOVE SMF

rocknroller

hvala dopuštenje settings php bilo je 644.

Što da radim dalje:

Skinuo sam jučerašnji backup:
U index.php nije bilo one scripte koja je bila danas, preskenirao sam sve datoteke u potrazi za filefactory nema ništa.

Dali da skinem sve filove od danas i tražim filefactory jer očigledno da  se poslije jučerašnjeg backupa nešto dogodilo.

ili što?

Veliki Brat

Ukucaj u google filefactory pa proveri da li ti je sta od toga poznato. To je neki servis za free file hosting. Da nisi sta tamo hostovao ili neko od tvojih sa foruma?
Follow us on Twitter - Join us on Facebook - Visit our Website - Visit Forum

Web Designer & SEO Expert - WPZoom & IntenseDebate team member

SZD:M - Our latest work

rocknroller

koliko znam nitko ništa sve je hostano na hostingu foruma.

rocknroller

ništa takvoga ne stignem vidjeti sve linkove koji se učitavaju, i ovaj sam vidio zimbo.com, imam osječaj da si netko nabija reputaciju stranice time što se te domene učitavaju dolaskom na forum.....

Veliki Brat

Da i ja sam video taj zimbo.com da se ucitava na tvom forumu. Pa cekaj gde je tebi hostovan forum jel to neki free host?
Follow us on Twitter - Join us on Facebook - Visit our Website - Visit Forum

Web Designer & SEO Expert - WPZoom & IntenseDebate team member

SZD:M - Our latest work

rocknroller

Nije freehost itosting, plaćeni.

uspio sam uhvatiti print screen. evo slike u prilogu. Nemam veze sa tim stranicama i vidi se na slici u admin cpanelu da ne rade novosti sa SMFa.

Moram na pol sata po limača, molim vas ako imate prijedloge, Zbilja me zanima razlog toga ako je netko upao da se probam obraniti sljedeći puta.

dali da podignem backup datoteka? Trebam li pripaziti na što ili samo obrisati postojeće datoteke i raspakirati backup u isti folder?


rocknroller

Skidam sadašnje datoteke i idem tražiti linkove.

Dzonny

Radi li ti normalno forum?
Moguće je da prosto ne možeš da se spojiš sa smf serverom iz nekog razloga (dešava se).

rocknroller

Quote from: Dzonny on March 10, 2010, 10:21:16 AM
Radi li ti normalno forum?
Moguće je da prosto ne možeš da se spojiš sa smf serverom iz nekog razloga (dešava se).

Ne radi chat, i onaj gif loading se ne miče znači ne radi normalno, uz to učitava i one domene. jednom mi je na sličan način bila hakirana stranica koja nema veze sa smf-om tada si me i zvao na ovaj forum možda se sječaš. Samo što se tada učitavao trojanac na kompjuter preko tih domena.
pogledaj na mom banneru je link.

Advertisement: